Hanna Śleszyńska i jej internetowa impreza urodzinowa na 2000 osób. „Niespodzianką dla mnie była obecność Agaty Kuleszy”

Gwiazdy


Obecna sytuacja sprawiła, że wszelkie życie towarzyskie przenosi się do internetu. Nie inaczej było w przypadku Hanny Śleszyńskiej, która urodziny świętowała on-line. W organizacji całości pomógł jej syn Kuba Gąsowski. O nietypowej imprezie i radzeniu sobie w trudnych czasach opowiedzieli w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Urodziny Hanny Śleszyńskiej

Hanna Śleszyńska 11 kwietnia obchodziła swoje 61. urodziny. W tym roku były one wyjątkowe, a świętowanie przeniosło się do internetu. Dzięki wsparciu Kuby Gąsowskiego, syna aktorki i Piotra Gąsowskiego, udało się zorganizować imprezę on-line na 2000 osób.

Trzeba było jakoś pomóc, bo mama jak i tata to są ministrowie cyfryzacji. Tak ich nazywamy ze względu na podejście do technologii

- powiedział Kuba.

Dla Hanny Śleszyńskiej było to niewiarygodne i aktorka denerwowała się, czy da radę opanować wszystko. Na szczęście jednak mogła liczyć na wspaniałych gości, którzy towarzyszyli jej w tamtym momencie i składali jej serdeczne życzenia.

Niespodzianką dla mnie była obecność Agaty Kuleszy

- zdradziła szczęśliwa solenizantka.

W ramach prezentu urodzinowego aktorka otrzymała za to swój portret od malarza Jerzego Szota.

Przerwa od pracy aktorskiej

Pandemia sprawiła, że wszelkie plany zdjęciowe i spektakle teatralne zostały zawieszone. W związku z tym aktorzy i aktorki mają teraz sporą przerwę od pracy.

My żyjemy ciągle z kalendarzem, teraz się okazało, że ten kalendarz od 12 marca rzuciłam w kąt i więcej do niego nie zaglądałam. Wszystko wykreślone

- powiedziała Hanna Śleszyńska.

Aktorka przyznała, że radzi sobie z tym, jednak najgorsza jest niepewność. Nie wiadomo bowiem, jak długo jeszcze potrwa cała sytuacja i na kiedy przesunąć wszystkie zaplanowane wcześniej przedstawienia. Mimo wszystko zachowuje pogodę ducha.

Aktorstwo on-line Hanny Śleszyńskiej

Choć Hanna Śleszyńska nie pracuje na scenie przed widzami, nie próżnuje i zdobywa kolejne doświadczyła. W ostatnich dniach zdarzyło się jej wziąć udział w premierze on-line.

„Wierszyki domowe” Michała Rusinka wraz z aktorami Teatru Kameralnego w Bydgoszczy i Łukaszem Nowickim. Był oczywiście sam autor Michał Rusinek. Przygotowywałam się do tego chyba z tydzień

- zdradziła Hanna Śleszyńska.

Aktorka jest też zaangażowana w słuchowisko satyryczne Krzysztofa Jaroszyńskiego.

Kuba Gąsowski i przygotowania do obrony

W tym roku syn Hanny Śleszyńskiej, Kuba Gąsowski, przygotowuje się do obrony pracy magisterskiej, która cały czas powstaje. Na ten moment nie wie jednak, jak będzie wyglądał jego egzamin. Dla niego samego też jest to wyjątkowy moment w życiu.

Cały czas ten okres debiutu trwa. Ten pierwszy rok to cały jest debiutancki

- przyznał.

Kończącego Akademię Teatralną syna doskonale rozumie Hanna Śleszyńska. Gdy ona sama była na finiszu szkoły teatralnej, w Polsce panował stan wojenny i wtedy jak teraz, mało kto zwracał uwagę na debiutantów.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz