Gwiazdy

Hanna Śleszyńska dumna z syna. "Naukowiec z artystyczną duszą"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Hanna Śleszyńska często mówi w mediach o swojej rodzinie. Niejednokrotnie podkreślała, jak ważni są dla niej bliscy. Ostatnio jej syn skończył 36 lat. Hanna Śleszyńska ma powody do dumy. Mikołaj zajmuje się bowiem wyjątkowo skomplikowaną dziedziną.

Hanna Śleszyńska - dzieci

Hanna Śleszyńska to uznana aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Jednak kiedy gasną światła reflektorów, jest mamą 36-letniego Mikołaja, którego ojcem jest Wojciech Magnuski i 26-letniego Jakuba, którego ojcem jest Piotr Gąsowski.

Aktorka niejednokrotnie mówiła, jak bardzo jest dumna ze swoich pociech. Mikołaj nie poszedł w ślady mamy, a postawił a inną dziedzinę – neurokogniwistykę. - To nauka, która jest na pograniczu psychologii i biologii. Próbujemy badać mechanizmy psychologiczne. Ja na przykład specjalizuję się w percepcji od strony mechanizmów mózgowych. Zajmuję się falami mózgowymi i ich roli w percepcji – wyjaśniał niedawno w Dzień Dobry TVN.

Kuba natomiast w 2020 roku ukończył Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Na swoim koncie ma już kilka ról filmowych i serialowych.

Hanna Śleszyńska dumna z syna

Aktorka chętnie dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia prywatnego. Wraz ze swoimi bliskimi pracowali nad tym, by relacje w ich rodzinie patchworkowej były dobre. Nawet teraz, przy okazji urodzin syna, Hanna Śleszyńska wspomniała o swoim byłym partnerze Piotrze Gąsowskim jako o wzorowym ojczymie.

- Mój starszy syn Mikołaj wczoraj obchodził urodziny. Rocznik ’85. Naukowiec z artystyczną duszą. W tym roku obronił pracę doktorską w dziedzinie neurokognitywistyki. Razem z tatą Mikołaja śmiejemy się, że nie można by lepiej zaprogramować naszego syna. Jest mądry, dobry i wrażliwy, a przy tym niezwykle skromny. Gdyby zaludnić świat takimi ludźmi jak Mikołaj, nasza planeta byłaby w o wiele lepszej kondycji. Olbrzymi wkład w wychowanie Mikołaja mieli też wszyscy kochani Dziadkowie i oczywiście super-ojczym Piotr Gąsowski - czytamy pod zdjęciem.

Zobacz wideo: Hanna Śleszyńska i mężczyźni jej życia

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

Pozostałe wiadomości