Gwiazdy

Hanna i Maria Konarowskie pod ostrzałem pytań. "Która z was była lepsza w podrywaniu chłopaków?"

Gwiazdy

Hanna i Maria Konarowskie pochodzą z aktorskiej rodziny. Ich mamą jest Joanna Szczepkowska, a tatą Mirosław Konarowski. Łączy je wiele. Obie poszły śladami rodziców, obie są mamami. A jak poradziły sobie z pytaniami, które przygotowała dla nich Sandra Hajduk?

Hanna i Maria Konarowskie wychowały się w artystycznej rodzinie. Obie postanowiły zostać aktorkami. Hanna - gra na deskach teatralnych, a Maria - ma na koncie m.in. rolę w serialu "Na Wspólnej" oraz udział w programie "Azja Express". Przez lata siostry mogły na sobie polegać. A jak jest teraz?

Marysia jakiś czas temu podjęła decyzję o przeprowadzce do Szwecji, natomiast Hania wciąż mieszka w Warszawie. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jak wygląda ich relacja na odległość.

Siostry Konarowskie w ogniu pytań

Sandra Hajduk zawitała do domu Hanny, a Marysia dołączyła do kobiet online.

- Dziewczyny mam dla was szybki quiz. Nie umawiałyśmy się na to wcześniej, ale wiem, że jesteście spontaniczne, więc podejmę to wyzwanie – oznajmiła nasza dziennikarka.

Aktorki podjęły rękawice i skrupulatnie odpowiadały na pytania Sandry Hajduk:

Która z was była lepsza w podrywaniu chłopaków?

- Marysia – przyznały zgodnie.

Która częściej podkradała ubrania z szafy?

- Marysia Hani - odpowiedziały.

Która bardziej opanowała do perfekcji sztukę makijażu?

- Marysia.

- Tutaj bym się nie zgodziła. Zaczęłam go wcześniej robić, ale uważam, że lepiej się malujesz niż ja - powiedziała Maria.

Która z was jest lepszą aktorką?

- Hania, ale nie dlatego, że tak wypada powiedzieć. Po prostu ty Hanuś jesteś bardziej taką aktorzycą. Taką z krwi i kości.

Która z was była gotowa do roli mamy?

- Żadna – zaśmiały się obie.

Hanna Konarowska tęskni za siostrą

Po tej serii pytań Marysia powróciła do swoich obowiązku, a Sandra zabrała Hanię na intymną rozmowę, podczas której aktorka przyznała, że tęskni za siostrą. Ostatni raz na żywo widziały się w listopadzie w Szwecji. Na koniec Hanna Konarowska opowiedziała o " Pani Ka ." - pierwszym interaktywnym serialu w Polsce. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości