Gwiazdy

Halina Mlynkova zaśpiewa „Czerwone korale”. Brathanki na Top of the Top Sopot Festival

Gwiazdy

Aktualizacja:

Halina Mlynkova zdradziła w studiu Dzień Dobry Wakacje, że już 15 sierpnia na Top Of The Top Sopot Festival 2019 będziemy mieli okazję ponownie usłyszeć utwór "Czerwone korale" w jej wykonaniu! Na tegorocznym TOP OF THE TOP Sopot Festival wystąpią także Roksana Węgiel, Adamo "Rudnik" Rudnicki. W Dzień Dobry Wakacje gwiazdy zdradziły, jakie utwory wykonają i czy się stresują!

Halina Mlynkova wystąpi 15 sierpnia. Zaśpiewa "Czerwone korale"!

Mija 20 lat od założenia zespołu Brathanki. Zaśpiewam na pewno "Czerwone korale" - powiedziała Halina Mlynkova.

Zobacz też: 

TOP Of The TOP Sopot Festival 2019. Koncerty pełne gwiazd

Już we wtorek rusza TOP Of The TOP Sopot Festival 2019. Na scenie pojawią się Roksana Węgiel, Adamo "Rudnik" Rudnicki i Halina Mlynkova, którzy gościli w studiu Dzień Dobry Wakacje.

Roksana Węgiel wystąpi dwa razy - 14 i 16 sierpnia. Co zaśpiewa?

Zaśpiewam piosenkę, którą wygrałam Eurowizję "Anyone I want to be" i "Dobrze jest, jak jest" - powiedziała Roksana.

TOP Of The TOP Sopot Festival 2019 - plan koncertów dzień po dniu

13 sierpnia odbędzie się koncert "Forever Young". Wystąpią: Perfect, Agnieszka Chylińska, Katrina (ex Katrina & the Waves), Lombard, Anita Lipnicka, John Parr, Felicjan Andrzejczak, Acid Drinkers, Sebastian Riedel & Cree oraz Glass Tiger.

14 sierpnia wystąpią również takie gwiazdy, jak: Kayah, Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Cleo, Roksana Węgiel, Sarsa, Blue Cafe feat. La Graine, Baranovski, Reni Jusis, Duncan Laurence (Holandia), Alma (Bułgaria), Frans (Szwecja), Lake Malawi (Czechy), Christopher (Dania), Luca Hänni (Szwajcaria).

Więcej: 

Czat z Roksaną Węgiel, Adamem "Rudnikiem" Rudnickim i Agnieszką Adamczewską. Zapraszamy w sobotę!

15 sierpnia odbędzie się koncert "Przeboje PRL". Tego dnia wystąpią: Michał Szpak, Maggie Reilly, Sławek Uniatowski i Skaldowie. Oprócz nich: Pectus wraz z Kasią Popowską.

15 sierpnia wystąpią również: Urszula, Patrycja Markowska & Grzegorz Markowski, Diana King, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Brathanki, Halina Mlynkova i Golden Life.

16 sierpnia na scenie wystąpią: Viki Gabor, Roksana Węgiel, MY3, 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Anika Dąbrowska, Michał Szczygieł, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Monika Lewczuk, Carla Fernandes, Amelia Andryszczyk i Agnieszka Adamczewska.

Więcej: Reni Jusis i Anna Karwan o TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

W Dzień Dobry Wakacje Roksana Węgiel wykonała utwór "Bunt".

Roksana Węgiel, "Bunt"

Każda zła myśl w twojej głowie dziś, każdy twój gest jest jak cios, zrozumiałam już o co chodzi mi, by za tobą spalić most, znowu szukam lepszych prawd, nawet gdyby to był błąd, i napisze swą histerie, w której cię zabraknie, nie, nie będzie więcej kłamstw, skoro zbudowałeś mur, zapominam w te noc, to mój bunt, znajdę siłę i odważę się na ruch, żeby uciec już na dobre od tych sławo co ranią, tych słów co kłamią, to mój bunt, mój bunt, szkoda twoich słów, nie ma żadnych szans, na następny start, będę twarda jak skała, co twego morza fal, gasi próżny żal, taki mam już cel” spalić most! To mój bunt, znajdę siłę i odważę się na ruch, żeby uciec już na dobre od tych sławo co ranią, tych słów co kłamią, to mój bunt, mój bunt, szkoda twoich słów.

Tekst utworu "Czerwone Korale"

Czerwone korale Czerwone niczym wino Korale z polnej jarzębiny I łzy dziewczyny I wielkie łzy Z miasta płaszcz i korale me On pochwalił i rzekł Że ze mną zatańczyć chce Jego dżins i mej bluzki biel Zwarły się w tangu wnet we włosy miał Wtarty żel Potem mnie na wycieczkę wziął I na wycieczce tej mą bieluśką Bluzkę zdjął Wszyscy mi zazdrościli tam Gdy wróciłam i gdy w pomiętej Bluzeczce szłam Czerwone korale Czerwone niczym wino Korale z polnej jarzębiny I łzy dziewczyny I wielkie łzy Wczoraj też na tych tańcach był A na włosach mu żel, jak srebrzysty księżyc lśnił Tyle, że z Kryśką cały czas Tańczył a w stronę mą Nie spojrzał ni jeden raz Z innym zatańczę gdy Z tą Kryśką będziesz ty A potem czemu nie? Niech inny bluzkę mnie La la laj...

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości