Ciężarna Halina Mlynkova po raz pierwszy z ukochanym. "Nasze szczęścia z poprzednich związków są blisko nas i mogą codziennie przeżywać to, co czujemy"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Niedawno Halina Mlynkova potwierdziła, że jest w ciąży. Ojcem jej drugiego dziecka jest muzyk, Marcin Kindla. Para do tej pory nie pokazywała się oficjalnie razem, ale z okazji Dnia Matki zakochani postanowili zrobić wyjątek. Na Instagramie pojawiła się ich wspólna fotografia, pod którą zamieszczone zostały poruszające wpisy.

Halina Mlynkova i Marcin Kindla po raz pierwszy razem

Już wkrótce Halina Mlynkova po raz drugi zostanie mamą. Dziecko, którego się spodziewa, to owoc jej związku z Marcinem Kindlą – muzykiem i autorem tekstów, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim czy Stachurskim.

Do tej pory Mlynkova i Kindla nie pojawiali się publicznie razem. Pierwsze wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych opublikowali w Dniu Matki. Marcin Kindla dołączył do fotografii długi wpis, za pośrednictwem którego złożył życzenia wszystkim mamom, a także przyznał, że jest bardzo szczęśliwy i z niecierpliwością czeka na to, aż jego dziecko pojawi się na świecie.

- Już za moment nasza rodzina powiększy się o małe szczęście. Nie możemy się doczekać pierwszego krzyku i pierwszych chwil spędzonych razem. Dziś Ta Piękna Mama na zdjęciu jest najsilniejszą osobą jaką znam i Tobie wysyłam dużo miłości i siły! – zwrócił się do Haliny Mlynkovej.

Muzyk podkreślił, że oczekiwane maleństwo będzie ważne nie tylko dla niego i jego ukochanej, ale także dla ich dzieci z poprzednich związków. Kindla jest już bowiem ojcem Nikodema, Mlynkova to z kolei mama Piotra, którego ojcem jest Łukasz Nowicki. - Nie możemy doczekać się tego, co połączy na zawsze nie tylko nas, ale i Piotrka i Nikodema. Nie ma nic piękniejszego niż świadomość obecności w życiu brata lub siostry!! Będziecie mogli zawsze na sobie polegać. Wiem to najlepiej, bo mam brata i od dziecka szliśmy razem przez życie, choć to dwie różne drogi, ale właśnie na tym piękno życia polega! – zauważył Marcin Kindla, który wyjaśnił przy okazji, dlaczego zdecydował się na tak osobisty wpis w mediach społecznościowych:

Jak wiecie, ciężko znaleźć tutaj cokolwiek o moim prywatnym życiu. Chroniłem i zawsze będę chronić mojej prywatności i moich najbliższych. Dziś wyjątkowy czas i okazja. Więc "krótko i na temat" jak mówiła zawsze moja ukochana Mama. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Tworzymy rodzinę. Uczymy się każdego dnia i cieszymy się z każdego wspólnego nowego dnia. Nasze szczęścia z poprzednich związków są blisko nas i mogą codziennie przeżywać to co czujemy. CUDO!!!

Halina Mlynkova o macierzyństwie i rodzinie

To samo zdjęcie pojawiło się też na profilu Haliny Mlynkovej. Wokalistka złożyła życzenia swojej mamie, podkreślając, jak ważna jest dla niej na każdym etapie życia. - Kiedy dorastałam, czułam, że moja mama martwi się o mnie inaczej niż wtedy, kiedy byłam dzieckiem. Już wtedy wiedziała, że życie przyniesie mi wiele pięknych chwil, ale też sporo rozczarowań i bólu, przed którym nie będzie w stanie mnie już uchronić. Wtedy tylko czułam jej niepokój, dziś wiem o co jej chodziło... – napisała.

W drugiej części wpisu Mlynkova odniosła się do swojej relacji z Marcinem Kindlą i tego, że niedługo na świecie pojawi się ich dziecko. Podobnie jak jej ukochany, także poruszyła temat relacji, jaka jest między ich starszymi synami. - Nowe życie, które na zawsze połączy Piotrka i Nikodema jako braci, mnie i Marcina, jako rodziców. Razem jesteśmy rodziną, która z nadzieją patrzy w przyszłość – podkreśliła.

Na koniec wokalistka zwróciła się do kobiet, które nie mają dzieci, ale bardzo tego pragną. Nawiązała tym samym do swojego niedawnego wyznania o tym, że długo starała się o drugie dziecko i przepłakała niejedną noc martwiąc się, że dla niej może już być za późno.

- Dziewczyny. Wy, które jesteście mamami, miejcie wiarę w swoje pociechy i zawsze jasne serce! Wy, które o tym marzycie i tracicie nadzieję, miejcie wiarę i otwarte serce, bo życie samo Wam podpowie! Pamiętajcie, że czasem Waszym losem jest spotkać i dać drugą szansę dzieciom, które czekają na kochającego rodzica w domu dziecka czy innym ośrodku. Moi przyjaciele odmienili los trójki rodzeństwa, i całym ich kolejnym pokoleniom. Kocham ich za to, że otworzyli serca dla dzieci, które czekały na prawdziwą rodzicielską miłość! – napisała Mlynkova.

Zobacz wideo: Halina Mlynkova – "Aniołowie"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska