Gwiazdy

Halina Mlynkova pokazała dorosłego syna. "Wspaniały, młody człowiek z pasją"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Halina Mlynkova

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego obchodzi 18. urodziny. Dumna mama po raz pierwszy opublikowała zdjęcie dorosłego już Piotra oraz kilka fotek z dzieciństwa. - Nie przestawaj marzyć - życzyła mu we wzruszającym poście. Internauci natomiast typują, do kogo podobny jest solenizant.

Halina Mlynkova pokazała dorosłego syna

Pod koniec czerwca 2021 roku na świat przyszło drugie dziecko Haliny Mlynkovej. Wokalistka urodziła Leo, który dość często pojawia się na zamieszczanych przez nią w sieci fotografiach. Wizerunek starszego syna artystki był do tej pory ściśle chroniony - nastolatek ma prywatne konto na Instagramie, a popularna mama dotąd nie publikowała jego zdjęć. Tym razem zrobiła wyjątek.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Piotr Nowicki, owoc małżeństwa Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, wszedł właśnie w dorosłość. Aktualne i archiwalne zdjęcia solenizanta, które udostępniła w mediach społecznościowych rodzicielka, zrobiły wrażenie na internautach. W komentarzach nie zabrakło porównań i dyskusji na temat podobieństwa chłopca do ojca.

"Cały tata. Tylko usta ma pani" - podkreślali fani gwiazdy.

Piotr Nowicki jest już pełnoletni

Halina Mlynkova opatrzyła fotografie syna życzeniami z okazji jego 18. urodzin. Wzruszona mama zaznaczyła, że wyrósł na wspaniałego człowieka. Nie obyło się bez pięknych wspomnień i słów wsparcia.

- Piter, 18 lat! Skarbie mój, kiedy byłeś w wieku swojego brata Leo, godzinami na Ciebie patrzyłam i zastanawiałam się, jaki będziesz jako dorosły facet. Oto i Ty. Wspaniały, młody człowiek z pasją i marzeniami. Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko. Kocham Cię, synku, nad życie - zakończyła uroczym wyznaniem.

My również życzymy Piotrowi wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Justyna Rojek/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości