Delikatna i koronkowa suknia ślubna Hailey Bieber. Modelka opublikowała zdjęcia!

Gwiazdy


Hailey Baldwin i Justin Bieber kolejny raz powiedzieli sobie „tak”. Para odnowiła przysięgę małżeńską sprzed roku, tym razem był to ślub kościelny. Modelka i piosenkarz wyprawili ekskluzywne wesele. Para wyglądała zachwycająco. Jedną z kreacji Hailey była delikatna koronkowa suknia z bardzo długim welonem. Więcej w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Ślub Hailey i Justina Bieberów odbył się w poniedziałek, 30 września. Wesele zostało zorganizowane w jednym z luksusowych SPA w Karolinie Południowej. Na przyjęciu pojawiły się gwiazdy, a w wśród nich: Kendall i Kylie Jenner, Katy Perry, Usher, Ed Sheeran, Joan Smalls i Jaden Smith.

Panna młoda wystąpiła w trzech kreacjach. Hailey Bieber pokazała dokładne zdjęcia jednej z nich. Na Instagramie możemy podziwiać stylizację ślubną z odkrytymi plecami i długimi rękawami. Koronkowa suknia doskonale eksponuje figurę modelki, a kilkumetrowy welon dodaje stylizacji szyku. Hailey zdecydowała się na klasyczną suknię z elementem, który jest dość nietypowy dla tego typu uroczystości. Na końcu welonu został wyszyty napis: Aż śmierć nas nie rozłączy.

Suknię ślubna Hailey Bieber zaprojektował amerykański projektant Virgil Abloh z dom mody Off White. W jednym z postów, modelka podziękowała twórcom swojej stylizacji za to, że stworzyli dla niej suknię ślubną z jej snów.

Projektant także zamieścił post. Możemy na nim podziwiać szkic sukni dla Hailey Bieber.

>>> Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka