Gwiazdy

Hailey Bieber opowiedziała o operacji serca. "Będę mogła dalej żyć"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Hailey Bieber borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że modelka miała udar. Teraz wróciła do tamtych wydarzeń i opowiedziała o nich w opublikowanym przez siebie filmiku. Okazało się, że przeszła operację serca.

Choroba Hailey Bieber

Kilka tygodni temu Hailey Bieber podzieliła się w mediach zaskakującą wiadomością. Opublikowała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że trafiła do szpitala z objawami udaru. Niespotykane wcześniej symptomy wpłynęły na jej sposób poruszania się. Po wykonaniu badań okazało się, że w jej mózgu zrobił się niewielki skrzep. Spowodował on niewielki brak tlenu i zaburzenie w poruszaniu się. Na szczęście ciało Hailey samodzielnie go pokonało i całkowicie wyzdrowiała w ciągu kilku godzin.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- To był bez wątpienia jeden z najbardziej przerażających momentów, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Obecnie jestem w domu i czuję się dobrze. Jestem niezwykle wdzięczna niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się mną opiekowali - pisała Hailey Bieber w swoim oświadczeniu.

Hailey Bieber o operacji serca

Teraz Hailey Bieber po raz kolejny wróciła do tamtych wydarzeń. W środę 27 kwietnia opublikowała w mediach społecznościowych filmik, w którym opowiedziała, co dokładnie jej dolegało. Wyjaśniła, że lekarze z początku mieli problem, aby postawić odpowiednią diagnozę. Badania jednak wykazały, że chodzi o PFO, czyli przetrwały otwór owalny. Potrzebna była pilna operacja, a całą sytuację Hailey określa jako "przerażającą".

- Operacja przebiegła bardzo sprawnie... Rokowania są dobre, szybko wracam do zdrowia. (...) Tak się cieszę, że lekarze dowiedzieli się, co mi dolegało. Czuję ulgę, że będę mogła dalej żyć i jak najszybciej zapomnieć o tej przerażającej sytuacji - zapewniła Hailey Bieber w wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości