Gwiazdy

Gwiazdy wyznaczają nowe trendy. Jakie maseczki ochronne będą największym hitem najbliższych miesięcy?

Gwiazdy

Nic nie wskazuje na to, aby maseczki szybko miały zniknąć z naszego życia. Na czas trwania pandemii jesteśmy zobowiązani zakładać je, gdy tylko przekraczamy próg domu. Kolorowe, wzorzyste lub gładkie. Wybór jest naprawdę wielki. Gwiazdy wybrały już swoje modele. Które z nich są najmodniejsze?

Maseczkowa moda

Maseczka to od jakiegoś czasu nieodzowny element naszego życia, nic więc dziwnego, że gwiazdy z wielką starannością wybierają swoje ulubione modele. Wśród celebrytów, którzy pochwalili się modnym i niezbędnymi dodatkami są między innymi Joanna Przytakiwacz, Olga Frycz, Maria Konarowska, Dawid Woliński, Joanna Horodyńska, Iza Janachowska oraz Rafał i Basia Szatanowie. Jakie wzory wybrali dla siebie?

Najmodniejsze wzory maseczek

Nawet podczas pandemii z maseczką na twarzy możemy wyglądać modnie. Udowadniają to gwiazdy, które postawiły na nietypowe wzory maseczek. Choć sytuacja na całym świecie nie wygląda optymistycznie, szare dni możemy rozweselić sobie kolorowymi dodatkami.

Maria Konarowska oraz Olga Frycz postawiły na wzorzyste maseczki. Pierwsza wybrała drapieżny motyw pantery, natomiast druga zdecydowała się na kwiecisty print. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu nie da się przejść obojętnie, przechodnie na ulicy z pewnością zwrócą na nas uwagę.

Zmysłowe i subtelne maseczki zaproponowała Iza Janachowska. Mistrzyni planowania ślubów dla każdej klientki, która zakupi w jej sklepie suknię ślubną, dołącza koronkowe, osłony na nos i usta.

Osoby ze świata mody, czyli Joanna Przetakiewicz i Dawid Woliński wybrali maski wilka. Tym samym biorąc udział w akcji „Dołącz do stada”, która wspiera telemedycynę. Z kolei Joanna Horodyńska postawiła na minimalistyczną wersję. Czarna maseczka od MMC wygląda klasycznie i pasuje do każdej stylizacji.

Na proste, jednokolorowe maseczki zdecydowała się także utalentowana Basia Kurdej Szatan i jej mąż. Para zakupiła dodatki w kolorze białym i czarnym, które wykonane są z satyny.

Gabi Drzewiecka jest moją faworytką, wybrała jako maseczkę bandanę i bardzo fajnie dobrała ją do swojej stylizacji. Myślę, że gwiazdy będą nas zaskakiwać. Najważniejsze jednak nie jest to, jak wyglądamy, ale to, żeby było bezpiecznie

– powiedziała Basia Pasek.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości