Gwiazdy

Gwiazdy świętują 25. urodziny TVN-u. "To jest jedyna stacja, którą oglądałam i oglądam"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
TVN ma 25 lat
TVN ma 25 latDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Stacja TVN otworzyła swoje podwoje dokładnie 25 lat temu, stając się odpowiedzią na potrzeby milionów polskich widzów. Minione ćwierćwiecze z powodzeniem można uznać za pasmo wielu sukcesów, ale także czas nieustannego rozwoju i pracy. W Dzień Dobry TVN przekonywały o tym gwiazdy, które każdego dnia goszczą na ekranach telewizorów.

TVN obchodzi 25. urodziny

Stacja TVN zaczęła nadawanie 25 lat temu. Kultowe seriale i dziesiątki inspirujących programów to zaledwie część niekwestionowanych osiągnięć, o których warto wspomnieć przy okazji ważnego jubileuszu. W Dzień Dobry TVN o podsumowanie ważnego ćwierćwiecza pokusiły się gwiazdy, które gościły na jesiennej konferencji ramówkowej. O ulubione formaty i najciekawsze wspomnienia zapytała je Sandra Hajduk-Popińska.

- To jest jedyna stacja, którą oglądałam i oglądam. TVN24 jest dla mnie przewodnikiem przez moje życie polityczne. Dla mnie to jest bardzo istotne. Ja bardzo interesuję polityką i socjologią, bo inaczej te moje programy nie miałyby sensu. Trzeba mieć orientację w świecie, żeby cokolwiek powiedzieć - zauważyła Magda Gessler, a z jej słowami natychmiast zgodziła się Katarzyna Sokołowska.

- TVN24 to jest stacja, z którą jestem od rana do nocy - stwierdziła uznana reżyserka pokazów mody.

Gwiazdy o 25-leciu stacji TVN

Na przestrzeni ostatnich 25 lat powstało wiele wyjątkowych programów i akcji, dzięki którym widzowie TVN nie mogli narzekać na nudę. To wynik pracy wielu osób. Związane ze stacją gwiazdy nie mają wątpliwości, że ich wysiłek przyniósł wspaniałe plony. Warto jednak podkreślić, że telewizyjne projekty to nie tylko obowiązki, ale i wspaniałe wspomnienia.

- Zaczęłam pracować w TVN-ie w 2003 czy w 2004 roku przy programie "Moja krew", gdzie byłam scenarzystką, potem przy pierwszych wydaniach Dzień Dobry TVN (...). To było coś niesamowitego, bo to były inne standardy pracy - zdradziła Dorota Szelągowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości