Agnieszka Dygant pokazała zdjęcie z babcią. Kto jeszcze zdecydował się na taki gest?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dzień Babci to wyjątkowa data w kalendarzu. Nie zapominajmy o kobietach, które rozpieszczały nas, kiedy byliśmy dziećmi oraz przekazały wiele cennych, życiowych rad. Bez względu na to, czy babcie są jeszcze z nami czy nie, traktujmy 21 stycznia wyjątkowo. Do wspomnień wróciło wiele gwiazd, pokazując zdjęcia swoich ukochanych seniorek. Zobaczcie te urocze fotografie.

Gwiazdy pokazały swoje babcie

Media społecznościowe gwiazd często zasypywane są tysiącami zdjęć z wakacji, planów zdjęciowych czy profesjonalnych sesji. Rzadko kiedy osoby publiczne udostępniają jednak fotografie swojej rodziny. Dziś niektóre uchyliły rąbka tajemnicy i pokazały, jak wyglądają ich babcie. Wzruszające zdjęcia i opisy udowadniają, jak ważni w życiu są dziadkowie. Bez nich świat nie byłby taki sam.

W tym wyjątkowym dniu Agnieszka Dygant postanowiła złożyć życzenia wszystkim babciom. Na Instagramie aktorka udostępniła urocze zdjęcie ze swoją babcią Jasią. To piękny i miły gest.

Edyta Herbuś pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z pobytu w Rzymie. Na fotografii widać uśmiechniętą aktorkę i jej babcię. Tancerka spełniła marzenie swojej ukochanej babci, którym była wizyta w Watykanie.

Swoją miłość do babci i wyrazy wdzięczności okazała w mediach społecznościowych Agnieszka Kaczorowska. Choć aktorka miała na myśli swoją mamę, z pewnością jej córeczka za kilka lat doceni fakt, że babcia opiekowała się nią, gdy rodzice musieli pracować. Gwiazda pod zdjęciem zamieściła wymowny opis.

Instytucja #BABCIA to najlepsza instytucja na świecie ❗ ️

Młodzi rodzice z pewnością doceniają swoje babcie i mamy mieszkające w tym samym mieście.

Zdjęcie z ukochaną babcią kilka lat temu opublikowała też Maja Sablewska . Gwiazda przyznała wtedy, że pani Krystyna jest jej prywatną ikoną stylu.

Piękną fotografię z babcią na Facebooku pokazała Natalia Szroeder. Trzeba przyznać, że panie są do siebie podobne. Post skomentowała krótko.

Nie ma drugiej tak ciepłej, wspaniałej i kochanej osoby jak babcia

Udostępniliście już w mediach społecznościowych zdjęcie swojej babci?

Zobacz wideo: Małgosia Ohme i Filip Chajzer składają życzenia z okazji Dnia Babci. Prowadzący Dzień Dobry TVN wspominają swoje ukochane seniorki.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch