Gwiazdy

Gwiazdy po kwarantannie w wakacyjnym wydaniu. Kto może pochwalić się nienaganną sylwetką?

Gwiazdy

Moment RF Virojt Changyencham/Getty Images

W czasie gdy niektórzy z nas szukają ekspresowych sposobów na zgubienie nagromadzonych podczas izolacji kilogramów, inni chwalą się efektami swoich domowych treningów. Zobacz, jak po kwarantannie prezentują się polskie gwiazdy.

Z kwarantanny na plażę

Długotrwały pobyt w domowej izolacji, zamknięte siłownie, nuda i stres związany z pandemią sprawiły, że wiele osób skończyło kwarantannę z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Znalazły się jednak osoby, które poświęciły ten czas na treningi oraz diety i teraz mogą pochwalić się piękną sylwetką. Szczególnie imponująco prezentują się nasze rodzime gwiazdy.

Gwiazdy błyszczą po kwarantannie

Gwiazdy coraz częściej wrzucają na swoje media społecznościowe zdjęcia z letnich wyjazdów. Jedną z tych osób jest Marta Wierzbicka, która niedawno pochwaliła się zdjęciem z rejsu po Narwi, na którym zaprezentowała swoje zgrabne nogi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#weekendvibes

Post udostępniony przez Marta Wierzbicka (@mtttttm)

Izabela Janachowska w Hiszpanii

Niemniej zjawiskowo prezentuje się Izabela Janachowska, która wypoczywa obecnie w Hiszpanii, a dokładniej w Palma de Mallorca. Specjalistka od stylowych ślubów, zaprezentowała się w niezwykle efektownym bikini i przy okazji zachwyciła wszystkich swoją świetną figurą.

Omena Mensah na Bałkanach

Na odpoczynek nad Morzem Śródziemnym postawiła także Omenaa Mensah. Dziennikarka wybrała się wraz z mężem do Chorwacji, gdzie mogła nacieszyć się słońcem i spacerować po zabytkowych uliczkach.

Agnieszka Kaczarowska na bałtyckiej plaży

Agnieszka Kaczorowska wybrała się z mężem i córką nad polskie morze. Aktorka bardzo szybko wróciła do formy po ciąży i może pochwalić się piękną figurą.

Joanna Koroniewska w sportowym stylu

Z kolei Joanna Koroniewska stawia na odpoczynek na sportowo. Aktorka znana jest ze swojego zamiłowania do aktywnego stylu życia, którego efektem jest jej imponująca, atletyczna sylwetka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Skoro od wczoraj na moim profilu takie emocje DESKI wzbudzają- wrzucam jeszcze jedną fotę z wczoraj- dziś podobno nawet Międzynarodowy Dzień Bikini!!?????‍♂️ Ja już wróciłam z próby w teatrze i chyba znowu w bikini wskoczę bo TAK gorąco. ????‍♂️?? ⭐️?‍♂️? Od wczoraj przecieram oczy ze zdumienia. Jednego pana fotografa to nawet musiałam zablokować, ponieważ... ewidentnie fota w kostiumie kąpielowym wzbudziła w NIM ogromne emocje . I zapewniam TO nie było ani zgorszenie ani podziw ... A co TO było?! No właśnie . Obfitość biustu ma dla niektórych WIEEEEELKIE znaczenie.????? No cóż. Czy to oznacza, że KOBIETA o małym biuście nie powinna pokazywać się na zdjęciu w bikini?!! ?‍♀️?‍♀️?‍♀️Albo, że budzi w tych osobach odrazę?! Szczerze, czy to oznacza, że babka o kształtach skądinąd mniej obfitych tudzież zbyt obfitych ma czuć się źle?! Bo co?! Wiem jak wyglądam i najważniejsze, że ja taką siebie LUBIĘ. Przede wszystkim. Najpierw JA SIEBIE. To MA znaczenie. I jeśli ktoś tutaj ma jakiekolwiek wątpliwości to naprawdę chciałbym Was przekonać, że TO UCZUCIE przychodzi najczęściej z wiekiem. ???‍♂️Kiedyś pewnie bym to przeżywała a dzisiaj wrzucam takie zdjęcia z pełną świadomością. Znam sWoje wady i je polubiłam. Tak jak wszystkie zalety. Ale żeby z takich błahych skądinąd powodów mieć wobec drugiej osoby agresję?!! Przeszłam już skakanie i otwartą buzię, przejdę i deskę a właściwie dwie. ?‍♀️?????Różnimy się wyglądem, czasem nawet poglądami, aż mnie korci żeby i o tym z Wami porozmawiać, ale AGRESJA wobec inności ?!!! TEGO NIE akceptuję. Nie chcę takiego świata dla MOICH dzieci. Nie tak je wychowuję. Staram się szanować KAŻDEGO człowieka. A ludziom plującym jadem niezmiennie współczuję. Najcięższe przypadki blokuję a mniejszego kalibru ignoruję. ?‍♀️?‍♀️? Najważniejsze to przede wszystkim żyć W ZGODZIE Z SOBĄ. Później z innymi. ?#muremzaDESKAMI #iNIEtylko #⭐️ #MINIbikini #?

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też

Niepozorne przysmaki, które rujnują naszą dietę. Jakich składników unikać, jeśli chcemy zachować smukłą sylwetkę?

Jak zgubić zbędne kilogramy po kwarantannie? Dietetyk: „Trzeba do tego podejść z cierpliwością”

Jak pozbyć się zbędnych kilogramów po pandemii? "Wiosną chudnie się łatwiej" - przekonuje dietetyk

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości