Gwiazdy

Fryzury gwiazd i ich historie. "Włosy przede wszystkim to jest siła"

Gwiazdy

Włosy, które dodają siły

Krótkie, długie, kręcone, siwe czy ciemne - włosy mogą odzwierciedlać osobowość. Udowadniają to wyjątkowe gwiazdy, które noszą różne fryzury i każda z nich niesie ze sobą ważny przekaz. Helena Norowicz, Alżbeta Lenska i Katarzyna Zillmann opowiedziały o tym w Dzień Dobry TVN.

Fryzury gwiazd

"Siła włosów" to akcja marki Pantene. - Rozpoczęła się w maju, kiedy to przedstawiliśmy państwu Michała Szpaka. Chcieliśmy pójść dalej, bo ta kampania jest o różnorodności. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy cztery niesamowite kobiety - powiedziała Justyna Ignasiak-Kretowicz, dyrektor ds. komunikacji marek urodowych Procter and Gamble. Ambasadorkami kampanii są Alżbeta Lenska, Katarzyna Zillmann, Osi Ugonoh i Helena Norowicz.

Katarzyna Zillmann przez wiele lat nosiła długie włosy. Kiedy miała około 18 lat, postanowiła je ściąć.

- Męczyłam się z nimi po prostu. Krótkie włosy to jest manifestacja mojej osobowości. Dobrze się czuję i cieszę się, że mogę występować w przestrzeni publicznej, pokazując to, że kobieta może mieć krótkie włosy, może dobrze się z tym czuć - powiedziała Katarzyna Zillmann, wioślarka. - Ja totalnie namawiam, żeby nie przejmować się tymi sztywnymi ramami kobiecości czy męskości, tylko po prostu słuchać siebie - dodała.

Helena Norowicz, aktorka i modelka, z dumą prezentuje swój naturalny kolor włosów.

- Nawet się nikt nie odważył namawiać mnie do tego, żebym farbowała te siwe włosy, ponieważ ja ostentacyjnie mówiłam, że ja bardzo lubię swoje włosy. Mówią o przeżytych latach, mówią o radościach, o smutkach, o wszystkim, co się z nami łączy - przyznała.

Siła włosów

Alżbeta Lenska 4 lata temu straciła włosy przez tętniaka w głowie. Niespodziewanie pękł, kiedy występowała na scenie w teatrze.

- Po operacji miałam ogolone pół głowy, ogoloną bliznę i takie spinane włosy z boku w kitkę. Stwierdziłam, że nie ma co udawać, tylko być sobą w danym momencie. Dlatego postanowiłam, że chcę ogolić tę głowę - wyznała aktorka.

Z czasem włosy odrosły. Aktorka bardzo docenia, że je ma, dlatego przykłada dużą wagę do pielęgnacji. - Po operacji staram się o nie dbać. Używam masek, doceniam każdy centymetr - powiedziała Lenska.

Marka Pantene posiada w swojej ofercie linię Repair & Protect, która posiada moc odżywczych składników. - Produktem bohaterem jest nasze Miracle Serum. Można je stosować na cztery różne sposoby, jako odżywkę ze spłukiwaniem, bez spłukiwania, jako maskę, ale również - wskazała Justyna Ingasiak-Kretowicz.

- Włosy przede wszystkim to jest siła. Życzę każdemu, żeby miał siłę, do tego, żeby być sobą, po prostu. I żeby być innym - podsumował Michał Szpak, wokalista i ambasador marki Pantene.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości