Gwiazdy na pokazie Plicha. „Było to brawurowe połączenie śpiewu artysty z modelkami”

Gwiazdy


W Krakowie odbył się najnowszy pokaz Plicha. Relacje z wydarzenie w studiu Dzień Dobry TVN zdała Agnieszka Jastrzębska. Jakie gwiazdy wybrały się na modowy event?

Niedawno Krzysztof Pliszczyński zorganizował w Krakowie kolejny pokaz swojej kolekcji. Wśród gwiazd, które przybyły na wydarzenie znalazła się Agnieszka Dygant. Aktorka przyjechała z całą rodziną.

Co skusiło gwiazdy do wyjścia z domu w piątkowy wieczór?

Agnieszka Dygant postanowiła wykorzystać długi weekend. Na pokaz Plicha zabrała swoją mamę, siostrę oraz syna.

Ja go znam bardzo długo. Na pewno z ponad 10 lat. Poznałam go podczas aukcji dla Pajacyka dla Janiny Ochojskiej. On robił ubranie dla jednego z pajacyków, którego mam.

Pokaz podziwiała też Katarzyna Herman. Jak stwierdziła, pokaz był wyjątkowy i inny niż wszystkie odbywające się w stolicy.

Było to brawurowe połączenie śpiewu artysty z modelkami, modelami. Jeden model był w sukience.

– stwierdziła Katarzyna Hermann.

Projektant o swoim zawodzie

Krzysztof zorganizował prawdziwe show. Oprócz zaprezentowania kolekcji ubrań, projektant pozwolił sobie zaprezentować także swój muzyczny talent. Podczas pokazu zaśpiewał.

Ponadto młody projektant docenił fakt, że zaprzyjaźnione gwiazdy przyjechały na jego show do Krakowa. Jak przyznał, odkąd się przeprowadził, widuje częściej swoich znajomych, niż będąc w Warszawie.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń