Gwiazdy

Rewia mody w stadninie Ferensteinów. Lara Gessler z rodziną, Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Kalczyńska

Gwiazdy

Polskie gwiazdy, jak co roku tłumnie udały się do stadniny koni Ferensteinów, gdzie organizowany jest turniej Gałkowo Perlage Masters. To nie tylko sportowe emocje, ale też mała rewia mody. Nie zabrakło pięknych stylizacji i pomysłowych nakryć głowy.

Wraz z poluzowaniem obostrzeń sanitarnych, gwiazdy wróciły na ścianki i inne branżowe eventy. Zawody konne Gałkowo Perlage Masters każdego roku przyciągają rzesze osobistości z rodzimego show-biznesu. Nie inaczej było tym razem.

Stadnina koni Ferensteinów znów tętni życiem

Stadnina w samym sercu Mazur jest prowadzona przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. To właśnie tam Piotr Kraśko przed laty poznał przyszłą żonę, kiedy udał się na prywatne lekcje jazdy konnej. Dziś Gałkowo jest jednym z najpopularniejszych wśród gwiazd miejscem na Mazurach. Kto w tym roku uświetnił coroczne zawody swoją obecnością?

Gwiazdy na Gałkowo Perlage Masters

Ilona Ostrowska zrelacjonowała na swoim Instagramowym profilu kulisy zawodów konnych w stadninie Ferensteinów. Jak wyjawiła, to właśnie w niedzielę, 13 czerwca, na kibiców czekają największe sportowe emocje.

— Dzisiaj najważniejszy konkurs zawodów — GRAND PRIX!!! — czytamy na profilu aktorki.

Wśród uczestników Gałkowo Perlage Masters nie mogło zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak, czyli stałej bywalczyni imprezy. Nasza prowadząca zadała szyku w ogromnym kapeluszu.

Anna Kalczyńska również postawiła na efektowny kapelusz i oversize'ową marynarkę. W zwiewnej, jasnej sukience doskonale prezentowała się pod parasolem.

Lara Gessler zabrała do Gałkowa swojego męża i córkę. Pięknie razem wyglądali. Lara wybrała sukienkę z szerokimi rękawami, nie tylko wygodną, co i bardzo stylową. Idealnie do tego dopasowała opaskę. Za to jej mąż, Piotr Szeląg postawił na klasyczną marynarkę i jasny kapelusz.

Natalia Klimas , podobnie jak Lara Gessler, zabrała do Gałkowa swoje pociechy. Pochwaliła się też swoją stylizacją. W ostatniej chwili zmieniła wizję i zrezygnowała z botków na obcasie.

Tęskniliście za show-biznesowymi wydarzeniami? Więcej zdjęć na profilu Karoliny Ferenstein-Kraśko na Instagramie.

Zobacz wideo: Piotr Kraśko: Malina tylko teoretycznie w dowodzie jest Karoliną

Zobacz też:

Dorota Stalińska to wulkan energii. "Mało kto wie, że to ja w Polsce wprowadziłam modę na ćwiczenia"

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba są jednymi z najbarwniejszych postaci "Gogglebox". "Co sezon jest w głowie lampka, a może już starczy?"

Agnieszka Włodarczyk pokazała dania serwowane w szpitalu: "W innych nie jest tak kolorowo"

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości