Gwiazdy, które rozstały się w 2020 r. Czyje uczucia nie przetrwały próby czasu?

Gwiazdy

Aktualizacja:

2020 dla wielu osób był rokiem zmian. Pandemia dała nam do myślenia w kwestii własnego stylu życia i zadbania o siebie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. To tyczy się też związków. Sprawdź, które zagraniczne gwiazdy postawiły na siebie i rozstały się z partnerami czy partnerkami.

Rozstania gwiazd 2020

W mijającym roku niektóre pary nie przetrwały wspólnej kwarantanny, rozpadło się też kilka małżeństw. Oto gwiazdy, które zerwały ze sobą w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

  • Lily - Rose Depp i Timothee Chalamet

Córka Johnny’ego Deppa oraz amerykański aktor znany z filmu "Tamte dni, tamte noce" byli ze sobą ponad rok. Para rzadko pokazywała się razem, jedynym wyjątkiem był festiwal filmowy w Wenecji w 2019 roku. Niestety, jak potwierdził Timothee w majowym wydaniu brytyjskiego Vogue’a, ich związek nie przetrwał.

  • Mary - Kate Olscen i Oliver Sarkozy

Para rozstała się po 5 latach małżeństwa. Media donoszą, że powodem miały być dzieci. Aktorka chciała podobno powiększyć rodzinę. Jej mąż miał jednak odmienne zdanie na ten temat. Przyrodni brat byłego prezydenta Francji ma już dwoje dorosłych pociech ze związku z byłą żoną, Charlotte Bernar. Olsen w kwietniu 2020 r. złożyła wniosek o sfinalizowanie rozwodu, który został rozpatrzony negatywnie z powodu pandemii. Prawnik Sarkozy'ego nakazał projektantce wyprowadzkę z ich mieszkania.

  • Megan Fox i Brian Austin Green

Fox i Green pobrali się w 2010 roku, po 6 latach związku. Mają trzech synów w wieku 4, 5 i 8 lat. W 2015 r. Megan złożyła pozew o rozwód, ale wycofała go rok później. Jednak związek aktorów ponownie się rozpadł. Gwiazdor "Beverly Hills 90210" powiedział, że decyzję tę podjęła jego żona, ale zapewnił jednocześnie, że utrzymuje z Megan przyjazne stosunki, a nawet zamierza spędzić "rodzinne wakacje" z nią i trojgiem ich dzieci. Według prasy, powodem rozwodu była niewierność aktorki znanej z serii filmów o Transformersach.

  • Jennifer Gray i Clark Gray

Gwiazda kultowego "Dirty Dancing" i aktor Marvela rozwiedli się ku wielkiemu zaskoczeniu fanów.

- Po 19 latach spędzonych wspólnie, rozstaliśmy się w styczniu. Wiedząc, że zawsze będziemy rodziną, która kocha, ceni i dba o siebie nawzajem - napisała para w mediach społecznościowych.

  • Lily Reinhart i Cole Sprouse

Gwiazdy serialu "Riverdale" zrobiły sobie przerwę już w styczniu, a potem rozstały się na stałe w marcu.

- To było niesamowite doświadczenie. Zawsze będę szczęśliwy i wdzięczny, że miałem szansę tak się zakochać. Życzę jej samego szczęścia i miłości na dalszej drodze. To wszystko, co chcę o tym powiedzieć - wszystko inne, co słyszycie, nie ma znaczenia - podkreślił Cole Sprouse we wzruszającym poście na Instagramie.

Które gwiazdy rozstały się w 2020?

  • Elisabeth Chambers i Armie Harmer

Elisabeth to dziennikarka telewizyjna, a Armie jest aktorem, m.in. nominowanym do Złotego Globu za "Tamte dni, tamte noce”. Poznali się w 2006 r., a w 2008 r. zostali parą. Decyzję o rozwodzie podjęli po 10 latach małżeństwa.

- 13 lat jako najlepsi przyjaciele, bratnie dusze, partnerzy, a następnie rodzice. To była niesamowita przygoda, ale wspólnie postanowiliśmy rozpocząć nowy rozdział i zakończyć nasze małżeństwo. Gdy wchodzimy w ten nowy rozdział, nasze dzieci oraz nasz związek jako rodziców i jako przyjaciół będzie dla nas priorytetem - napisali w oświadczeniu.

  • Vanessa Hudgens i Austin Butler

Vanessa Hudgens zaczęła spotykać się z Butlerem w 2011 roku, zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu relacji ze swoim ówczesnym chłopakiem, Zackiem Efronem. Nowa aktorska para szybko wyrosła na ulubieńców publiczności, a ich obserwatorzy śledzili każdy wspólny krok. Niestety, sielanka dobiegła końca.

  • Cara Delevingne i Ashley Benson

Związek brytyjskiej modelki z aktorką znaną z serialu "Słodkie kłamstewka" trwał prawie dwa lata, a przez kilka miesięcy plotkowano nawet o ich zaręczynach. Ostatni raz para była widziane razem w marcu podczas zakupów w West Hollywood. Cara i Ashley rozstały się w kwietniu - według mediów - w przyjaznej atmosferze.

  • Kelly Clarkson i Brandon Blackstock

Kelly i Brandon wzięli ślub w 2013 r. Od tamtej pory mąż był także menadżerem artystki. Para opiekowała się dwójką dzieci Brandona z poprzedniego małżeństwa - Clarkson wielokrotnie powtarzała, że traktuje pociechy męża jak własne. Do tej gromadki dołączyło także dwoje dzieci Kelly i Brandona - w 2014 r. na świat przyszła córka, River, a dwa lata później syn, Remington. Choć Kelly i Brandon uchodzili za małżeństwo idealne, ich związek się rozpadł. Jak donoszą zagraniczne media, wokalistka wniosła pozew o rozwód, a powodem rozstania miały być "różnice nie do pogodzenia".

  • Pamela Anderson i Jon Peters

Pamela Anderson i producent Jon Peters mieli się pobrać 20 stycznia w Malibu. Już na początku lutego aktorka ogłosiła, że para jest w separacji. Przypuszczano jednak, że w rzeczywistości nigdy nie sformalizowała związku. Teraz 52-letnia gwiazda "Słonecznego Patrolu" potwierdziła te doniesienia. Jak dodała, związek był krótką przygodą, której nie uważa za nic poważnego.

Zobacz też:

Czy bliskie relacje z byłym partnerem są możliwe? "Nie wierzę w tę przyjaźń, zawsze zostanie jakaś zadra"

Martyna Wojciechowska, Justyna Kowalczyk, Lara Gessler i wiele innych. Te gwiazdy powiedziały sobie "tak"

Blanka Lipińska o rozstaniu z Baronem: "Szanujemy siebie, a nawet widujemy"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: x-news