Gwiazdy

"Polacy, nic się nie stało", czyli komentarze gwiazd po meczu Polski ze Szwecją. "Żegnaj Euro 2020"

Gwiazdy

Foto Olimpik/x-news

Za nami jeden z najważniejszych meczów reprezentacji Polski na Euro 2020. Wszyscy czekali w napięciu na informację, czy będzie nam dane zagrać w kolejnej fazie turnieju. Niestety, w starciu ze Szwecją nie odnieśliśmy sukcesu. Gwiazdy zasypują sieć słowami wsparcia dla polskich piłkarzy.

Szanse były niewielkie, ale kibice i tak wierzyli, że mecz Polski ze Szwecją może zakończyć się zwycięstwem biało-czerwonych. Tak się jednak nie stało. Nasza reprezentacja przegrała 2:3.

Anna Lewandowska po meczu Polska-Szwecja

Drużyna Paulo Sousy zawsze może liczyć na wsparcie Anny Lewandowskiej. Żona jedynego w tym meczu strzelca goli dla Polski podkreśliła, że piłkarze zapewnili kibicom wiele emocji i widać było, że każdy walczył do końca. Wyjątkowe słowa skierowała oczywiście do Roberta Lewandowskiego:

Kochanie brawo dla Ciebie! Jestem bardzo, bardzo z Ciebie dumna.

Polska-Szwecja: Adam Małysz komentuje mecz

Skoczek narciarski już w trakcie meczu podzielił się z fanami relacją z oglądania meczu. Niestety, nawet mocne trzymanie kciuków przez naszego mistrza nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.

- No i przegraliśmy. Szkoda, bo mecz zapowiadał się naprawdę dobrze. Cóż mogę powiedzieć: super atak (cały czas napieraliśmy na przeciwnika). I Lewy w roli głównej! Jednak nasza obrona troszkę dziś szwankowała - czytamy wpis Adama Małysza.

Maciej Dowbor krytykuje mecz Polska-Szwecja

Prezenter telewizyjny, podobnie jak skoczek, postanowił ocenić grę biało-czerwonych. Choć docenia zaciętą walkę, to nie omieszkał nie wytknąć piłkarzom błędów.

- A mogłem zostać z dziećmi na kózkach! Sam nie wiem co powiedzieć?! Jakie są Wasze odczucia?! Bo w sumie walczyli do końca, ale błędy indywidualne, szczególnie przy pierwszej bramce karygodne. Z drugiej strony honor zachowany i trochę szczęścia zabrakło. Lewy i jego 2 poprzeczki, a później 2 bramki. Robert wielki jest i to nie podlega dyskusji. Żegnaj EURO 2021 - napisał Dowbor.

Olivier Janiak wdzięczny Lewandowskiemu

Dziennikarz nie krył słów zachwytu nad postawą piłkarza - nie tylko na boisku, ale również w życiu. Mimo wszystko nie zabrakło jednak żalu związanego z przegraną.

- Dla mnie i tych wszystkich młodych ludzi jesteś przykładem. Dziękuję jako ojciec, kibic, fan i w imieniu wszystkich dzieciaków. Dziękujemy też pozostałym chłopakom z reprezentacji. I jest nam strasznie smutno - czytamy wpis Oliviera.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości