Gwiazdy

Gwiazda sagi "Zmierzch” w DDTVN. Jamie Campbell Bower odwiedził nas z bratem - Samem!

Gwiazdy

Aktualizacja:

W studiu Dzień Dobry TVN gościli Jamie Campbell Bower, aktor, muzyk, model oraz Sam Bower, brat Jamiego. Co gwiazda „Zmierzchu” robi w Polsce? W jednym z warszawskich klubów zagra dziś koncert.

Jamie Cambell Bower jest gwiazdą filmową i muzykiem. Razem ze swoim bratem gra w zespole Counterfeit, który już dziś daje koncert dla polskich fanów.

Jamie Campbell Bower

Jamie Campbell Bower urodził się i wychował w Londynie. Jego rodzice związani są z branżą muzyczną. Matka Anne Elizabeth jest managerką, a ojciec David Bower pracuje dla popularnego producenta gitar. Jamie Campbell Bower jako młodzieniec ukończył prestiżowe szkoły, a następnie zaczął udzielać się w młodzieżowym teatrze.

Ja zawsze zajmowałem się muzyką. Odkąd miałem 12 lat to śpiewałem w szkole, później grałem w różnych zespołach. Aktorstwo nagle się pojawiło w wieku 18 lat, ale cały czas grałem.

- przyznał Jamie.

Jamie Campbell Bower - Początki kariery

Jamie jest wszechstronnie utalentowanym artystą. Jamie swoją drogę w show-biznesie rozpoczął od modelingu. Następnie znajoma aktorka Laura Michelle Kelly poleciła go swojemu agentowi. Tym sposobem Jamie zagrał w filmie "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street". Popularności przyniosły mu role w światowych hitach. Można było zobaczyć go m.in. w Sadze „Zmierzch” oraz w „Harry Potter i Insygnia Śmierci”. W 2015 roku Jammie rozpoczął karierę muzyczną i założył punk rockowy zespół Counterfeit, w którym gra wraz z bratem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

HALLOWEEN IN HANNOVER? ? ?? ? - @undergroundphoto_

Post udostępniony przez COUNTERFEIT. (@counterfeitrock)

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości