Gwiazdy

Monika Chwajoł nagrała miłosną balladę i zapowiada płytę. "Będzie też disco polo, przy którym naród lubi się bawić"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Monika Chwajoł

Monika Chwajoł znana z programu "Królowe życia" nagrała właśnie piosenkę. "Serca znak" to ballada o miłości. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl Chwajoł zdradziła, komu dedykuje ten utwór oraz jakie ma plany muzyczne. Fani celebrytki będą usatysfakcjonowani.

Monika Chwajoł z "Królowych życia" nagrała piosenkę

Monika Chwajoł ma już za sobą pierwsze kroki w branży muzycznej. Teraz jednak zapowiada nową piosenkę i będzie ona w nieco poważniejszym klimacie. Ma nadzieje, że przypadnie do gustu młodym parom.

- "Serca znak" to ballada miłosna - pop w stylu walc. Utwór miłosny pięknie się wpasowuje jako pierwszy taniec weselny, jako dedykacja dla ukochanej lub ukochanego - podkreśla w rozmowie z dziendobry.tvn.pl Chwajoł. - To opowieść o miłości, o uczuciach do ukochanej osoby. Piosenka zaczyna się od słów: "Dziś miałam sen, piękny sen, Ty w moim życiu jak tlen" - dodała.

Monika Chwajoł

Z zapowiedzi wynika, że teledysk jest kręcony w pięknych miejscach. Dlatego zapytaliśmy gwiazdę programu "Królowe życia", jak wspomina pracę na planie.

- Zdjęcia trwały 16 godzin. Mieliśmy do dyspozycji cały piękny pałac, ujęcia do teledysku są bardzo filmowe i profesjonalne. Klimat na planie był wyśmienity! Piękne wnętrza, piękne kreacje mojego projektu. Wszystko przemyślane - zachwycała się Monika Chwajoł.

Chwajoł napisała piosenkę dla męża

Monika Chwajoł zapowiada, że to nie koniec jej poczynań muzycznych, a właściwie dopiero początek. Już wkrótce pojawią się kolejne piosenki, a nawet płyta, na której będzie 12 utworów. Co więcej, celebrytka nie zamierza zamykać się na jeden styl muzyczny.

- Planuję każdego 11 dnia miesiąca wypuszczać piosenkę wraz z teledyskiem. Będzie sporo muzyki w stylu pop, będzie też cudny utwór "Pop". Słowa są o moim życiu w młodości. Kieruję je do mojego męża. To takie podziękowanie za wszystko, co dla mnie zrobił! Oczywiście na płycie będzie też disco polo, przy którym naród lubi się bawić - zdradziła.

Piosenka "Serca znak" będzie miała premierę 11 czerwca o godzinie 17:00.

Monika Chwajoł

Zobacz wideo: "Królowe Życia". Dagmara planuje remont w domu Jacka

>>> Zobacz także:

Goły męski brzuch - kontrowersyjny trend na polskich ulicach. Stylistka: "W żadnym miejscu publicznym nie ma miejsca dla panów bez koszulki"

Joanna Kulig zagra w amerykańskiej komedii romantycznej. U jej boku plejada gwiazd Hollywood

"Hotel Paradise 3". Czy związek Basi i Krystiana przetrwał? "Jestem zażenowana, ale uczę się też sama siebie"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości