Gwiazdy

Gulczas i Klaudiusz mocno o uczestnikach Big Brothera: "Za mało się śmieją!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gulczas i Klaudiusz Sevković, uczestnicy Big Brothera, byli gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli o tym, jak ich życie zmieniło się po programie i ocenili obecną edycję programu.

Zobacz też: Agnieszka odpadła z Big Brothera jako pierwsza

Gulczas i Klaudiusz Sevković, uczestnicy Big Brothera, opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN o swoich przeżyciach związanych z Domem Wielkiego Brata, oraz o tym jak potoczyło się ich życie tuż po programie.

Gulczas i Klaudiusz Sevković w Big Brotherze

W trakcie trwania Big Brothera Klaudiusz zaprzyjaźnił się z Piotrem “Gulczasem” Gulczyńskim. Panowie kontakt utrzymują do dzisiaj, choć nie jest on już tak intensywny jak jeszcze kilka lat temu.

Co Gulczas i Klaudiusz Sevković sądzą o nowej edycji Big Brothera?

Gulczas i Klaudiusz Sevković ocenili, że Daniel Barłóg, odchodząc z programu, ośmieszył się. Daniel stwierdził, że "dusi się w programie" i inaczej sobie to wyobrażał. Gulczas powiedział wprost, co o tym sądzi:

Dla mnie to jest śmieszne, facet który nazywa się fighterem, i decyduje się wziąć udział w programie, nie powinien rezygnować. Ośmieszył się! - powiedział Piotr "Gulczas" Gulczyński.

My liczyliśmy się z tym, że będziemy zamknięci w programie. Ja wytrzymałem w programie 99 dni - powiedział Gulczas na kanapie Dzień Dobry TVN

Gulczas i Klaudiusz ocenili dodatkowo warunki w obecnym Domu Wielkiego Brata. Stwierdzili, że teraz uczestnicy mają "high life", mają basen, piękne ogrody do spacerowania, wspaniałe wielkie przestrzenie. Dwadzieścia lat temu to wyglądało zupełnie inaczej.

Oboje również stwierdzili, że w Domu Wielkiego Brata brakuje zabawy, śmiechu - a tego właśnie oczekują widzowie show.

Co robią teraz Gulczas i Klaudiusz Sevković?

Klaudiusz Sevković zajmuje się obecnie m.in. profesjonalną grą w golfa. Wcześniej prowadził również audycje reklamowe z serii telezakupów. W 2006 roku został radnym miasta Chorzów. Klaudiusz jest również autorem dwóch książek oraz wydał album muzyczny.

Gulczas napisał książkę "Tajemnice domu w Sękocinie". Później wystąpił w wideoklipie Małgorzaty Ostrowskiej "Śmierć dyskotece". Następnie zagrał w filmach: "Gulczas, a jak myślisz... " (2001), rok później pojawiła się "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja". Teraz Gulczas śmieje się, że pracuje na parkingu swojej żony.

Więcej:

Pozostałe wiadomości