Gwiazdy

Grzegorz Markowski przechodzi na emeryturę?! "To już koniec drogi" - wyznał w Dzień Dobry Wakacje

Gwiazdy

Aktualizacja:

Grzegorz i Patrycja Markowscy byli gośćmi w studiu Dzień Dobry Wakacje. Ojciec z córką wydali niedawno płytę "Droga". W programie Grzegorz Markowski przyznał, że powoli myśli o odejściu na emeryturę. Czy ich wspólna płyta będzie jego ostatnią?

Więcej: Grzegorz i Patrycja Markowscy o wspólnej płycie. Dlaczego tak późno ją nagrali?

Grzegorz i Patrycja Markowscy byli gośćmi w studiu Dzień Dobry Wakacje. Ojciec z córką nagrali wspólną płytę "Droga". Premiera odbyła się w styczniu tego roku. Wielu fanów zastanawiało się, dlaczego Markowscy nagrali wspólną płytę tak późno. Okazało się, że Patrycja Markowska nie chciała zaczynać kariery od pracy z ojcem, legendarnym liderem Perfectu, Grzegorzem Markowskim. Poczuła się na to gotowa dopiero po wydaniu kilku solowych płyt...

Grzegorz Markowski przejdzie na emeryturę?!

W programie Grzegorz Markowski powiedział, że po latach scenicznej kariery myśli o przejściu na emeryturę!

Panie Grzegorzu, powiedział Pan, że jest to Pana ostatnia płyta. To skandal i niedowierzanie - powiedziała Dorota Wellman.

Ja mam wrażenie, że takie potencjał na życie, na działanie, na prawdę, ten pewien rodzaj energii, który dostałeś od stwórcy, który dajesz ludziom, myślę, że ten zasób energii mi się kończy! (...) Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to już jest koniec drogi (...) Widzę niektórych ludzi, którzy przeszli tę barierę i są teraz bez energii, i to jest dla mnie smutny widok, szczególnie na scenie, szczególnie na rock'n'rollowej scenie, która rządzi się prawem energii - powiedział Grzegorz Markowski.

Top of the top Sopot Festival 2019 w TVN

Zbliża się Top of the Top Sopot Festival 2019 – na którym wystąpią m.in. Grzegorz i Patrycja Markowscy! To najbardziej oczekiwane wydarzenie muzyczne tego lata. W dniach 13-16 sierpnia 2019 kultowa Opera Leśna w Sopocie rozbłyśnie blaskiem największych gwiazd polskiej i światowej muzyki. Pierwsze trzy dni imprezy będą relacjonowane na żywo w TVN!

Pełna lista gwiazd okryta jest jeszcze tajemnicą, ale już niebawem w naszym programie zaczną pojawiać się artyści, których w sierpniu zobaczymy na deskach kultowej Opery Leśnej w Sopocie! Wśród nich znajdą się m.in.: Wśród wieli gwiazd na Festiwalu wystąpią m.in.: Perfect, Patrycja Markowska, Kayah, zespół Lombard, Margaret, Roksana Roxie Węgiel, Ewa Farna, Cleo, Brathanki z gościem specjalnym Haliną Mlynkovą, Pectus, Urszula, Acid Drinkers, Sarsa, Felicjan Andrzejczak, Ewelina Lisowska, Sebastian Riedel & Cree, Sławek Uniatowski, Sztywny Pal Azji, Skaldowie i wiele innych polskich i zagranicznych gwiazd!

Program Top of the top Sopot Festival 2019 w TVN

13 sierpnia 

Festiwal rozpocznie się koncertem #FOREVER YOUNG, czyli najwspanialszymi muzycznymi wspomnieniami z lat 80. I 90. Największe polskie i zagraniczne gwiazdy przypomną wiecznie młode piosenki, które królowały na listach przebojów 20 i 30 lat temu. W ramach koncertu #FOREVER YOUNG wystąpi m.in. zespół Perfect. Przypomni sopockiej publiczności swoje kultowe przeboje, którymi w latach 80. żyła cała Polska.

14 sierpnia 

14 sierpnia to koncert # iDance, czyli najbardziej energetyczne hity, które porwą do tańca zarówno publiczność w Operze Leśnej, jak i widzów przed telewizorami. Tego dnia odbędzie się również konkurs Top of the Top, w którym wezmą udział zagraniczni artyści, a o zwycięstwie i przyznaniu prestiżowej nagrody Bursztynowego Słowika zdecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym.

15 sierpnia

15 sierpnia, w ramach koncertu #NAJWIĘKSZE PRZEBOJE PRL i WOLNEJ POLSKI usłyszymy największe polskie szlagiery kilku ostatnich dziesięcioleci w nowych, zaskakujących interpretacjach. Tego dnia na scenie Opery Leśnej znów zobaczymy Grzegorza Markowskiego w zdecydowanie bardziej współczesnym repertuarze. Tym razem wystąpi razem z córką Patrycją, wykonując materiał ze wspólnej, wydanej w tym roku płyty „Droga”.

16 sierpnia

16 sierpnia to Young Choice Awards czyli występy młodych artystów, którzy całkiem niedawno rozpoczęli karierę, a już dziś cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.

Telewidzowie mogą być z nami w Operze Leśnej w Sopocie lub oglądać wydarzenie w TVN. Więcej informacji o wydarzeniu i bilety telewidzowie znajdą na www.TopOfTheTop.pl

 

Zobacz też: 

Patrycja Markowska: "Czy przyjdzie wiosna"

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości