Gwiazdy

Aktor z "Na Wspólnej" miał poważny wypadek. Zbiera pieniądze na operację

Gwiazdy

TVN

Grzegorz Kowalczyk to polski aktor filmowy, serialowy i musicalowy. Niedawno 53-latek uległ poważnemu wypadkowi, na skutek którego ma problem z poruszaniem się. Właśnie zwrócił się do swoich fanów o pomoc w zebraniu pieniędzy na kosztowne leczenie.

Grzegorz Kowalczyk miał wypadek

W ubiegłym tygodniu Grzegorz Kowalczyk uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamał kolano w trzech miejscach. Aby móc wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, aktor i tancerz musi przejść zabieg, a następnie rehabilitację. Na wszystko potrzebuje 20 tys. zł. O pomoc w zebraniu tej kwoty zwrócił się do swoich fanów:

Dzień dobry wszystkim. Nazywam się Grzegorz Kowalczyk i jestem aktorem filmowym i byłym tancerzem warszawskich teatrów. Tydzień temu uległem wypadkowi który spowodował złamanie mojego kolana w trzech miejscach. Niezbędna jest operacja o rehabilitacja abym mógł wrócić nie tylko do zawodu, ale i normalnego życia

- napisał na stronie pomagam.pl, a następnie dodał:

Przez wiele lat starałem się pomagać innym. Od 25 lat jestem honorowym dawcą krwi, a od kilku lat zasłużonym dawcą. Wiem jak bardzo potrafią być wdzięczni Ci, którzy z tej pomocy korzystają. Podobnie ja będę wdzięczny za okazanie wsparcia, aby jak najszybciej wrócić do zawodu. Kolejne role już czekają

O wsparcie dla Grzegorza Kowalczyka prosi również reżyser Kamil Szymański:

Grzegorz Kowalczyk - kim jest?

Grzegorz Kowalczyk doskonale znany jest fanom polskich filmów i seriali. Zagrał między innymi w "Na Wspólnej", "Ekstradycji", "Poranku kojota" czy w "Chłopaki nie płaczą". Wielbiciele teatru muzycznego kojarzą go natomiast z gry w musicalach: "Metro", "Romeo i Julii" czy "Grease". Kowalczyk można było również podziwiać za umiejętności taneczne. Warto też dodać, że dzięki nim ma on na swoim koncie nawet występ na Broadwayu.

Telewizyjne Oscary, czyli nagrody Emmy 2020, już rozdane! W tym roku gala odbyła się w sieci, a gwiazdy nadawały prosto ze swoich kanap.

>>> Zobacz także:

Z Lublina do światowej sławy. Anna-Maria Sieklucka: "Skoczyła mi rozpoznawalność, ale we mnie nie zmieniło się nic"

Michele Morrone podbija świat filmu. Aktor dostał kolejną propozycję

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na pięknym rodzinnym zdjęciu. Fanka: "Uroczy ten wasz chłopczyk"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości