Gwiazdy

Grzegorz Hyży powraca w nowej odsłonie. Co robił, gdy go nie było?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Grzegorz Hyży w nowej odsłonie

Grzegorz Hyży stęskniony za sceną i fanami jeszcze przed wakacjami powraca z nowym materiałem. Na naszym dachu artysta wykonał premierowy singiel "Kochanie to ja!" oraz opowiedział, co działo się, gdy go nie było i jakie plany ma na nadchodzące miesiące.

Grzegorz Hyży – wielki powrót

Grzegorz Hyży na jakiś czas wycofał się ze świata mediów. Wokalista nie tylko odpoczywał, ale także pracował nad nowym materiałem, a ten jesteśmy przekonani, że ponownie podbije listy przebojów. Piosenki tj. "O Pani!", "Na chwilę" czy "Wstaję" usłyszeć można w rozgłośniach o każdej porze dnia i nocy. Nie inaczej będzie z nowościami.

W 2022 roku artysta zapowiedział nowe wydawnictwo. Singlami promującymi nadchodzący album są Król nocy oraz Kochanie to ja.

- Odpoczywałem, zbierałem siły i motywację, było też sporo pracy w studiu. Jeśli chodzi o inspiracje aranżacyjne, brzmieniowe, to z wielką przyjemnością cofnąłem się do tych czasów, czasów muzyki, której słuchali rodzice. To brzmienia, do których ja docierałem, za pośrednictwem płyt czy winyli, które się ostały w rodzinnym domu. Natomiast ubraliśmy je w nowoczesne szaty, staraliśmy się złapać vibe lat 80. A brzmieniowo jednak trend współczesny – wyjaśnił.

Grzegorz Hyży i jego sportowe sukcesy

Nie każdy wie, jaką pasję poza muzyką ma Grzegorz Hyży. Artysta od najmłodszych lat angażuje się w sporty walki. Obecnie ćwiczy brazylijskie Ju-jitsu, w maju startował nawet w Pucharze Polski.

Wywalczyłem cztery medale, z czego jeden, z którego jestem dumny to złoty medal, takie małe mistrzostwo Polski. Sztuki walki są ze mną od dzieciaka, jak zaczynałem, moją pierwszą pasją było karate, potem przez ponad 12 lat capoeira, potem była przerwa na muzykę, a teraz mogę łączyć te rzeczy. Brazylijskie Ju-jitsu ćwiczę od 4 lat

Koncert na dachu Dzień Dobry TVN

Grzegorz Hyży na naszej letniej scenie zaśpiewał nowy utwór "Kochanie to ja". Piosenka ta wyróżnia się nie tylko rytmiczną melodią, która porywa do śpiewu, ale także doskonałym tekstem.

- Staram się ubierać warstwę liryczną w ciekawą albo uniwersalną historię, którą każdy na swój sposób może zinterpretować i dopasować do życiowych wydarzeń. Przez to ta muzyka jest łatwiejsza w odbiorze – powiedział. A następnie dodał: "W kochanie to ja poruszamy temat zagubionego gościa, który w rutynie dnia codziennego popełnia błędy i w końcu trafia w ślepy zaułek. W porę znajduję z tej sytuacji wyjście. Zdaje sobie sprawę z błędów, które popełnił i zaczyna biec w drugą stronę”.

Grzegorz Hyży w piosence „Kochanie to ja!”
Grzegorz Hyży w piosence „Kochanie to ja!” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości