Gwiazdy

Gromee i Sara Chmiel po raz kolejny zostaną rodzicami. Pokazali piękne zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
 Co nowego w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVN Co nowego w świecie gwiazd?

To bardzo radosny czas w życiu Gromeego i jego żony Sary Chmiel. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Przez kilka miesięcy udało im się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Dopiero teraz pochwalili się zdjęciem, na którym wokalistka ma już widocznie zaokrąglony brzuszek.

Gromee znów zostanie ojcem

Andrzej Gromala, znany w branży muzycznej jako Gromee, oraz jego ukochana Sara Chmiel, wokalistka zespołu Łzy, są parą od kilku lat. W kwietniu 2018 roku wzięli ślub, a w październiku tego samego roku przyszedł na świat ich pierwszy syn Franciszek. Dwa lata później urodziła się Helenka. Teraz małżonkowie oczekują narodzin trzeciego dziecka.

Gromee i Sara rzadko mówią w mediach o swoim życiu i związku. Pilnie strzegą swojej prywatności. Dlatego też długo zwlekali z ogłoszeniem radosnej nowiny. Jednak wreszcie zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i opublikowali na Instagramie wspólne zdjęcie. Widać na nim, że Chmiel ma już zaokrąglony brzuszek.

Zobacz wideo: W domu u Gromeego i Sary

W domu u Gromeego i Sary
W domu u Gromeego i SaryGromee i jego ukochana Sara opowiedzieli w Dzień Dobry TVN o swojej muzykalnej rodzinie.

Trzecie dziecko Gromeego i Sary Chmiel

Gromee i Sara cieszą się, że ich rodzina znów się powiększy. Przy okazji pobytu w Dubaju, postanowili się tym pochwalić.

- Baby boom. Nie lubimy podróżować bez dzieci, ale tym razem mogliśmy zabrać ze sobą tylko jedno. Sara Chmiel #love - napisał producent muzyczny.

Sara na swoim profilu udostępniła to samo zdjęcie z ukochanym. Internauci złożyli im ogrom gratulacji.

- "Dużo miłość i zdrówka dla maleństwa, mamy i całej rodziny", "Gratulacje kochani! Dużo, dużo zdrówka", "Wszystkiego co najlepsze dla was", "Cudnie kochani, cieszcie się życiem", "Ale piękna wiadomość! Samych wspaniałości" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: OIszanka/East News

Pozostałe wiadomości