Gwiazdy

Grażyna Szapołowska na zdjęciu z córką i wnuczką. Fani: "Nie widać różnicy wieku"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Grażyna Szapołowska, grudzień 2016

Kobiety w rodzinie Grażyny Szapołowskiej są nie tylko artystycznie utalentowane, ale i bardzo piękne. Aktorka pochwaliła się fotografią, na której znalazły się trzy pokolenia: ona, jej córka Katarzyna i wnuczka Karolina. Internauci są pod wrażeniem urody wszystkich pań.

Grażyna Szapołowska - życie prywatne

Grażyna Szapołowska jest ikoną polskiego kina i jedną z najpopularniejszych aktorek. Choć w życiu zawodowym ma na koncie wiele sukcesów, zagrała kilkaset ról i współpracowała ze znanymi i cenionymi reżyserami, to jednak w życiu prywatnym nie zawsze układało się jej najlepiej.

Pierwszym mężem gwiazdy był aktor Marek Lewandowski, z którym rozwiodła się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Następnie wyszła za mąż za Andrzeja Jungowskiego. Ma z nim córkę Katarzynę. Trzecim mężem gwiazdy został dziennikarz Paweł Potoroczyn, ale i ten związek nie przetrwał próby czasu. Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska mają ze sobą świetny kontakt. Córka aktorki poszła w jej artystyczne ślady. Jest reżyserką, scenarzystką, a także zagrała w kilku produkcjach.

- Zawsze wspieram córkę. Tak jak wszyscy rodzice, bo kogo mają wspierać, jak nie własne dzieci? - powiedziała Szapołowska w jednym z wywiadów w Dzień Dobry TVN.

Kolejną ważną osobą w życiu Grażyny jest jej wnuczka Karolina. 21-latka jest utalentowana muzycznie i potrafi pięknie śpiewać. Swoje umiejętności zaprezentowała m.in. na płycie babci pt. "Kochaj mnie", która została wydana w 2016 roku. Zaśpiewały w duecie jeden utwór, do którego tekst napisała mama Karoliny.

Grażyna Szapołowska z córką i wnuczką

Grażyna Szapołowska z dumą pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z córką i wnuczką. Są obecnie w Juracie. Wszystkie trzy pięknie się uśmiechają i widać, że spędzają wspólnie miłe chwile na morzem.

- Trzy pokolenia - napisała aktorka.

Fani zachwycają się ich urodą. W komentarzach nie brakuje komplementów: "Przepiękne kobiety!", "Nie widać żadnej różnicy wieku", "Widzę, że kobiety w Pani rodzinie trzymają się razem. Oby było tak zawsze", "Pani wnuczka ma przepiękny uśmiech", "Wszystkie trzy wyjątkowe i wspaniałe - czytamy opinie internautów.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska o wymarzonym projekcie

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości