Gwiazdy

"Miłość, sex & pandemia". Gorące sceny z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan w nowym filmie Patryka Vegi

Gwiazdy

Wojtek Olszanka/East News

Małgorzata Majdan-Rozenek przyznaje, że ostatni rok był szczególny, trudny i dziwny. Dla niej okazał się także wybitnie ciekawy i wymagał nowych wyzwań. Najważniejszym z nich był debiut w filmie Patryka Vegi, jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów. Perfekcyjna Pani Domu zamieściła zwiastun jego najnowszej produkcji pt. "Miłość, seks & pandemia". W nagraniu nie brakuje odważnych scen. Co na to mąż Małgosi, Radosław Majdan?

Małgorzata Majdan Rozenek podsumowuje 2020 rok

Miniony rok dziennikarka może zaliczyć do wyjątkowo udanych. W czerwcu urodziła trzeciego syna, a we wrześniu na antenę TVN wrócił prowadzony przez nią "Projekt Lady". Praca przy piątej edycji popularnego programu przebiegała tuż po przyjściu na świat Henia.

- To jest tak szczególny dla nas wszystkich sezon, dla mnie prywatnie bardzo ważny, ponieważ weszłam na plan krótko po urodzeniu Henryka. Mieliśmy nagrywać program wcześniej, jak jeszcze byłam w ciąży, ale wiadomo jaka była sytuacja - mówiła we wrześniu Małgosia w Dzień Dobry TVN, odnosząc się do pandemii koronawirusa.

- Przenieśliśmy się całą rodziną na plan, Henio też był na planie, dzieci były na planie i mój mąż - wspominała prowadząca "Projekt Lady".

W ciąży dziennikarka przytyła 20 kilogramów. Jako świeżo upieczona mama postanowiła wrócić do formy. Swoje zmagania ze zbędnymi kilogramami zdecydowała się pokazać w nowym programie TVN "Rozenek cudnie chudnie".

Na tym nie koniec jej aktywności. Okazuje się, że mały ekran to za mało. Małgorzata zadebiutowała na planie filmowym i w przyszłym roku zobaczymy ją w produkcji Patryka Vegi, autora takich hitów jak "Pittbul", "Botoks", Kobiety mafii" czy "Bad Boy".

Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w filmie Patryka Vegi

Dziennikarka podsumowała zakończony właśnie 2020 rok wpisem na Instagramie. Jej zdaniem, był szczególny, trudny i dziwny dla świata, a dla niej - wybitnie ciekawy. Szczęście życia prywatnego mieszało się ze strachem świata o to, co dalej. Był to też rok wielu nowych wyzwań, z których najważniejsze to jej debiut fabularny na planie najnowszej produkcji Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia", gdzie zagrała postać o imieniu Nora.

- Debiut w wieku 42 lat... bo głęboko wierzę w to, że w życiu nigdy, na nic, nie jest za późno. Niech to będzie moje przesłanie dla Was na rok 2021. Praca z @patryk_vega_official (Patrykiem Vegą - przyp. red.) to doświadczenie niezwykłe, jeszcze będzie czas na podziękowania, ale już teraz mogę śmiało powiedzieć, że spotkanie Patryka, to na pewno jedno z ważniejszych doświadczeń mojego życia, nie tylko zawodowego - napisała Małgorzata.

Podziękowała jednocześnie wszystkim aktorkom i aktorom, z którymi pracowała na planie. Przyznała, że to od nich czerpała pełnymi garściami.

- Tak dużo życzliwości i zrozumienia dla mojej tremy od Was dostałam - podkreśliła dziennikarka zwracając się do Zofii Zborowskiej, Anny Muchy, Wojciecha Sikory i Sebastiana Deli.

Wpis zakończyła wzruszającym apelem.

- Zróbmy wszystko, żeby czas epidemii, samotności był dla nas lekcją... żeby choroba ciała uleczyła chorobę duszy... ENJOY ❤️ - czytamy na Instagramie.

Zwiastun filmu "Miłość, seks & pandemia". Jak zareagował Radosław Majdan?

Filmowa Nora zamieściła trwający ponad dwie minuty reżyserski zwiastun filmu Patryka Vegi. W nagraniu nie brakuje odważnych scen.

Na wpis Małgorzaty entuzjastycznie zareagował jej mąż. Radosław Majdan przyznał jednak, że ma pewne zastrzeżenie.

- Cieszę się Skarbie, że zrealizowałaś swoje kolejne marzenie? ale jeszcze bardziej się cieszę, że @wojtekksikora zupełnie nie jest w Twoim typie??? mimo, że super z niego facet. Wiem, ile pracy Cię to kosztowało i ile radości Ci to przyniosło ? a najbardziej podobałaś mi się w ostatniej scenie ? #ktomawiedziectenwie. Tylko jeśli miałbym mieć uwagi do zwiastuna: to za mało się w nim całowałaś ??? - czytamy w komentarzu Radosława.

Czy zwiastun filmu oddaje jego nastrój i jak poradziła sobie Małgorzata Rozenek-Majdan jako aktorka? Widzowie przekonają się o tym za kilka miesięcy. Premiera filmu "Miłość, seks & pandemia" jeszcze w tym roku.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN opowiadali o szczęśliwym roku z Heniem. "Ma szeroki rozstaw palców, idealny na bramkarza". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan cudnie chudnie? "Nie jest idealnie, będzie nad czym pracować w nowym roku"

Małgosia Rozenek-Majdan o macierzyństwie i swojej książce. "Nasza ciąża jest dowodem na to, żeby się nie poddawać"

Małgorzata Rozenek ma do oddania milion złotych! Wystarczy zrobić jedną rzecz

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości