Gwiazdy

Gok Wan szuka przyszłej panny młodej. Ślubny autobus stacjonuje dziś w Kielcach. Zapraszamy!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ślubny autobus Goka wyruszył w Polskę! Już dziś w Kielcach (od 12 do 18) przyszłe panny młode będą mogły skorzystać z porad ekspertów ślubnych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agata Zjawińska spotkała się bohaterką ostatniego odcinka programu „Salon sukien ślubnych Goka” Agnieszką Pandurą oraz Kasią Szklarczyk i Patrykiem Grudowiczem. Czy modelowa para planuje w najbliższym czasie ślub?

Gok Wan w Polsce

Gok Wan postanowił przyjechać do Polski i pomóc pannom młodym wybrać suknie na ślub. „Salon sukien ślubnych Goka” składa się z ośmiu odcinków. W każdym z nich poznamy dwie bohaterki.

Chętnych do wzięcia udziału w programie było tak dużo, że TLC postanowiło wyjść im naprzeciw i wyruszyć w Polskę wyjątkowym ślubnym autobusem. Od początku czerwca w kilku miastach w Polsce każda panna młoda będzie mogła skorzystać z usług sztabu specjalistów ślubnych (fryzjerzy, makijażystki, eksperci od sukien ślubnych).

W Kielcach dziennikarka Dzień Dobry TVN Agata Zjawińska spotkała się z bohaterką ostatniego odcinka Agnieszką Pandurą (z wyboru Goka była bardzo zadowolona) oraz parą: Kasią Szklarczyk i Patrykiem Grudowiczem.

Choć zakochani nie są jeszcze zaręczeni, to jak zdradził Patryk, ma w swoich planach oświadczyny. (Czekamy na nie z niecierpliwością!)

Kasia zdradziła, że marzy jej się klasyczna sukienka w kształcie "rybki" z długim welonem, który niosłyby małe dziewczynki.

„Salon sukien ślubnych Goka”

Widzowie programu „Salon sukien ślubnych Goka” zobaczą przyszłe panny młode, które staną przed wyborem swojej wymarzonej sukni ślubnej. Bohaterki wystąpią w programie wraz z rodziną i przyjaciółmi, a doradzać im w decyzji będą prowadzący Gok Wan oraz konsultantki ślubne.

Po przymiarkach i prezentacji przed bliskimi uczestniczki dokonają wyboru idealnej kreacji.

>>> Zobacz też: Egzotyczne dekoracje ślubne to hit sezonu!

Wszyscy podążamy tą drogą dochodzenia do uroczystości, szukam też opowieści, powodów dla których kobieta zawiera ślub. Mam swoją wizję co do danej panny młodej, ale zawsze biorę pod uwagę wymogi przyszłej panny młodej. Polskie kobiety są bardzo wrażliwe, uczciwe, są niesłychanie wdzięczne.

-zdradził Gok.

>>> Zobacz też: Top 7 motywów przewodnich na wieczór panieński.

W Polsce czuje się jak w rodzinie

Pogram „Salon sukien ślubnych Goka” jest oparty na amerykańskim formacie „Say Yes to the Dress”, który odniósł ogromny sukces. W Wielkiej Brytanii reality-show prowadził Gok Wan.

Okazuje się, że brytyjski stylista i projektant mody sam wybrał Polskę. Tu u nas Gok postanowił poprowadzić kolejny format programu. Dlaczego wybrał akurat nasz kraj?

Uwielbiam Polskę. To dziwne. Już 7 lat temu, jak tu przyjechałem, poczułem szczególną więź. Zakochałem się i w Polsce i w ludziach. Czuję się tutaj jak w rodzinie. Do tego stopnia, że przyjechałem tutaj na wakacje z przyjaciółmi. Kiedy zaproponowano mi udział w tym projekcie natychmiast się zgodziłem.

-zdradził Gok w studiu DDTVN.

>>> Zobacz też: 6 porad jak przygotować się na deszcz w dniu ślubu.

***

Więcej szczegółów będzie można znaleźć na stronie TLC Polska i w social mediach. Zapraszamy! Szukajcie specjalnego ślubnego autobusu TLC.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości