Gwiazdy

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" szczerze o relacji z mężem i synem: "Nie jesteśmy idealną rodziną"

Gwiazdy

Tomasz Kordek/TVN

Jedna z bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zdobyła się na szczere wyznanie na temat swojej rodziny. W hicie TTV występuje razem z mężem Arturem i synem Dajanem.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swojej rodzinie

W programie "Gogglebox. Przed telewizorem" Agnieszka Kotońska występuje razem ze swoim mężem, Arturem i synem, Dajanem, którego urodziła, gdy miała 16 lat. Ich rodzina zyskała sympatię widzów dzięki swoim celnym, zabawnym i szczerym uwagom na temat oglądanych produkcji. Agnieszka ma na swoim profilu na Instagramie ponad 300 tys. Korzystając z tej popularności postanowiła wypowiedzieć się na temat relacji rodzinnych.

- Rodzina, najpierw ta, w której się urodziłeś i wychowałeś, a potem ta, którą sam stworzyłeś - tylko od Ciebie zależy jaką rodzinę będziesz miał. Z nimi - Artur Kotoński, Dajan Kotoński - najlepiej, bez nich nie ma mnie – zauważyła Kotońska. - Nie, nie jesteśmy idealną rodziną, bo takich nie ma, kłócimy się, płaczemy, śmiejemy się razem, ale na tym opiera się rodzina!! Wspólne tematy do rozmów, do płaczu i do kłótni. Najważniejsze, że razem idziemy przez życie i wierzymy, że świat jest piękny, kolorowy i ludzie mają do siebie wzajemny szacunek (tego dziś brakuje), ale wiara w ludzi nigdy nie przestanie mnie zadziwiać! – dodała.

Na koniec gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zwróciła się do swoich obserwatorów prosząc, aby wykorzystywali każdą chwilę w swoim życiu.

W tym całym zakręconym świecie życzę Wam kochani tylko MIŁOŚCI❤️ i wiary w lepsze jutro ❤️kocham Was! Szanuj, kochaj to, co masz, bo drugiej szansy możesz nie wykorzystać na 100%❤️ Po co żyć na 50% jak można na 101% byle by starczyło życia na komplementy i drobne oznaki szacunku reszta ułoży się sama ❤️ nie licz życia na gorsze i złe dni, każdy dzień to radość i żyj tak, jakby to był ostatni dzień w twoim życiu, wyciśnij z niego wszystko

- napisała Kotońska.

"Gogglebox. Przed telewizorem" – o programie

Pierwszy odcinek "Gogglebox. Przed telewizorem" został wyemitowany w 2014 roku. Bohaterami programu są rodziny, grupy przyjaciół oraz pary, które komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne. Ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

Prawdziwe, zabawne i nieocenzurowane opinie składają się na niepodrabialny charakter programu. Dodatkowo, na kanapie przed telewizorem, jak w lustrze, odbija się wycinek prawdziwego życia bohaterów programu .

"Gogglebox. Przed telewizorem" można oglądać na antenie TTV. Program dostępny jest na platformie Player.pl .

Zobacz wideo: Spot wizerunkowy TTV | Wiosna 2021

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości