Gwiazdy

Gigi Hadid urodziła. Szczęśliwa modelka pochwaliła się pierwszym zdjęciem maluszka

Gwiazdy

Gigi Hadid i jej partner Zayn podzielili się z fanami radosną nowiną. Para w weekend powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Internauci gratulują świeżo upieczonym rodzicom. To chłopiec czy dziewczynka?

Gigi Hadid czas ciąży

Gigi Hadid z niecierpliwością oczekiwała rozwiązania ciąży, o której publicznie opowiedziała w programie The Tonight Show Jimmy’ego Fallona. Modelka nie kryła wtedy podekscytowania i wielkiego szczęścia. Ze względu na panującą pandemię większość czasu spędzała w domu, by zachować wszelkie środki ostrożności.

Szczególnie w tym czasie, to [ciąża] miły promyk nadziei, który pozwala być w domu, być razem i naprawdę doświadczać tego wszystkiego z dnia na dzień

- mówiła.

Choć w sieci publikowała mnóstwo zdjęć, płeć dziecka utrzymana była w tajemnicy. Po 9 miesiącach nastał wielki dzień, Gigi urodziła. Radosną nowinę para ogłosiła na Instagramie, publikując urocze zdjęcia noworodka. Świeżo upieczeni rodzice doczekali się córeczki.

Nasza córeczka przyszła na świat w ten weekend i już zmieniła nasz świat. Jestem taka zakochana

- napisała świeżo upieczona mama.

Wzruszony Zayn także postanowił opisać swoje szczęście w sieci. Na Instagramie opublikował czarno-białe zdjęcie córeczki i opatrzył je pięknym opisem.

Nasza córeczka już jest z nami, zdrowa i piękna. Spróbować ująć w słowa to jak się czuję, było teraz niemożliwym zadaniem. Miłość, jaką czuję do tego malutkiego człowieka, jest poza moim zrozumieniem. Jestem wdzięczny, że ją znam, jestem dumny, że mogę ją nazwać moją i jestem wdzięczny za życie, które spędzimy razem

- napisał młody ojciec.

Gigi Hadid została mamą. Fani gratulują

Pod nowym postami świeżo upieczonych rodziców posypały się gratulacje. Zarówno fani, jak i znajomi pary zamieścili pod zdjęciami wiele komentarzy, w których życzyli dużo zdrowia i spokoju dla całej rodziny.

Gratulacje, będziesz najlepszą mamą

- napisała fanka pod zdjęciem Gigi.

Ojciec Gigi Hadid napisał list miłosny do dziecka swojej córki. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Ralph Collins o Tomku Komendzie, Fundacji Braci Collins i szczęściu: "Nie mamy go na własność, tylko pożyczamy"

Aktor z "Na Wspólnej" miał poważny wypadek. Zbiera pieniądze na operację

Finalista "Top Model" zostanie ojcem: "BABY KOSEL NADCIĄGA!!"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości