Gwiazdy

Ciężarna Gigi Hadid pierwszy raz pokazała swój brzuszek

Gwiazdy

Gigi Hadid
Cover Video/x-news

Będąca w ciąży Gigi Hadid po raz pierwszy zdecydowała się pokazać swój ciążowy brzuszek. Modelka i jej chłopak Zayn Malik spodziewają się aktualnie pierwszego dziecka. Do tej pory jednak w mediach społecznościowych nie pokazywała się w błogosławionym stanie.

Ciążowy brzuszek Gigi Hadid

Gigi Hadid po wielu miesiącach postanowiła końcu zaprezentować swój ciążowy brzuszek. Spodziewająca się swojego pierwszego dziecka modelka zrobiła to podczas transmisji live na Instagramie. Zdradziła też, dlaczego do tej pory nie zdecydowała się na taki krok. Wolała bowiem, by uwaga nie skupiała się na niej, lecz na pandemii koronawirusa czy ruchu Black Lives Matter. Gigi jednak dokumentowała ten ważny dla siebie moment, robiąc wiele zdjęć rosnącego brzuszka. Dzieliła się jednak nimi z bliskimi jej osobami.

Gigi Hadid w ciąży

25-letnia Gigi Hadid spodziewa się aktualnie pierwszego dziecka ze swoim chłopakiem Zaynem Malikiem. Doniesienia o ciąży modelki pojawiły się w kwietniu, gdy ona sama świętowała urodziny. Informacje potwierdziła matka modelki Yolanda Haidid w holenderskim programie

"RTL Boulevard". Cieszyła się wtedy, że we wrześniu zostanie babcią.

Szczegóły w materiale.

Również i sama Gigi zdecydowała się na komentarz w sprawie swojego błogosławionego stanu. W „The Tonight Show’ powiedziała, że faktycznie spodziewa się dziecka. Modelka nie ukrywała swojego szczęścia, choć przyznała, że razem z ukochanym chcieli ogłosić radosną nowinę na własnych warunkach.

Zobacz także:

Iga Lis ofiarą hejtu. W obronie partnerki stanął Taco Hemingway

Naga Maja Sablewska pozuje na Instagramie. Fanka: "Podziwiam za odwagę"

Księżna Diana naukowo uznana za najatrakcyjniejszą kobietę ze wszystkich rodzin królewskich

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości