Gigi Hadid przeszła wyjątkowo ciężki poród: "Wyglądałam jak szalona, byłam kobietą-zwierzęciem"

topmodelka

Gigi Hadid po raz pierwszy pojawiła się solo na okładce magazynu "Vogue". I to nie byle jakiego bo amerykańskiego. Przy okazji tego przełomu w życiu zawodowym 25-letnia modelka zdecydowała się publicznie opowiedzieć, jak przebiegał jej poród.

Gigi Hadid to jedna najpopularniejszych amerykańskich modelek i siostra nie mniej popularnej, młodszej od niej Belli Hadid. Gigi urodziła się w 1995 roku w Los Angeles, a zamiłowanie do modellingu ma we krwi. Odziedziczyła je po mamie, Yolandzie Hadid, która również była modelką. Gigi zaczynała swoją karierę w Nowego Jorku. Szło jej na tyle dobrze, że w 2015 roku otrzymała nawet tytuł Modelki Roku. Media interesowały się jednak nie tylko jej sukcesami zawodowymi, lecz także życiem prywatnym. A w tym też zawsze działo się całkiem sporo.

Gigi Hadid i Zayn Malik – para jak z obrazka

Gigi Hadid w 2016 roku zaczęła się spotkać z byłym muzykiem zespołu One Direction - Zaynem Malikiem. I choć para na początku skrzętnie ukrywała swój związek, to jednak z czasem modelka i wokalista zaczęli pokazywać się publicznie razem. W 2018 roku w amerykańskich i brytyjskich mediach pojawiła się informacje o tym, że Hadid i Malik definitywnie się rozstali. Wkrótce potem postanowili jednak dać sobie drugą szansę. Na początku zeszłego roku modelka ogłosiła, że jest w ciąży i spodziewa się swojego pieszego dziecka. Córeczka pary o imieniu Khai (po arabsku "wybranka") pojawiła się na świecie pod koniec września 2020 roku. Gwiazda początkowo planowała urodzić w jednym z nowojorskich szpitali. W efekcie pandemii koronawirusa Gigi i Zayn decydowali się jednak na poród w ich domu w Pensylwanii.

Gigi Hadid o ciężkim porodzie

Gigi Hadid przyznała, że powitanie córki na świecie było dla niej jednym z najtrudniejszych przeżyć w życiu. Modelka opowiedziała o tym w najnowszym wydaniu amerykańskiego magazynu "Vogue". Gwiazda światowych wybiegów zdradziła m.in., że zdecydowała się na poród bez znieczulenia zewnątrzoponowego. Oprócz Zayna przy porodzie obecna była również jej mama Yolanda, młodsza siostra Bella i położna.
W wywiadzie Gigi Hadid wspomina, że była tak wyczerpana 14-godzinnym porodem, iż nawet nie słyszała jak jej córeczka się urodziła.
- Wyglądałam jak szalona, byłam kobietą-zwierzęciem – opisuje ten dzień modelka.
- Zobaczyłam dopiero moment, w którym Zayn trzyma naszą córkę na rękach i to właśnie ten obraz utkwił mi w pamięci - dodaje.

Gigi Hadid planuje kolejne dzieci?

Czy po tak traumatycznym porodzie Gigi planuje mieć kolejne dzieci? Okazuje się, że modelka wcale tego nie wyklucza, choć do kolejnego porodu wcale się jej nie śpieszy:
- Wiem, że moja mama, Zayn i Bella byli ze mnie dumni, ale w pewnych momentach widziałam ich przerażonych. Później Z i ja spojrzeliśmy na siebie i powiedzieliśmy sobie: "Dajmy sobie trochę czasu, zanim zrobimy to ponownie!" – Gigi podsumowuje ten wątek rozmowy z "Vogue".

Gigi Hadid i jej pomysł na wychowanie córki

Mimo trudów samego porodu, modelka niezwykle cieszy się na przygodę, jaką jest macierzyństwo. Gigi zaznacza jednak, że mimo nowojorskiego mieszkania wartego kilka milionów dolarów, zamierza wychować córkę w Pensylwanii.
- Zieleń i rolniczy styl życia są podobne do tego, co sprawiło, że czułam się naprawdę skoncentrowana jako dziecko i myślę, że to naprawdę ważne dla mnie – uzasadnia swoją decyzję Gigi.
Zobacz wideo: Gigi Hadid po czterech miesiącach od narodzin zdradziła imię córeczki:
Zobacz też:
Autor: Oscar Dąbkowski
Źródło: Vogue.com

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości