Gwiazdy

Zayn Malik i Gigi Hadid chwilę przed narodzinami pierwszego dziecka. Czy nie wyglądają uroczo?

Gwiazdy

Aktualizacja:
x-news

Gigi Hadid i Zayn Malik tworzą jedną z popularniejszych par amerykańskiego showbiznesu. Modelka oraz muzyk spotykają się od 2015 roku. Mają za sobą wiele rozstań i powrotów. Kilka miesięcy temu ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Gigi podzieliła się właśnie romantycznym zdjęciem ze swoim ukochanym.

Gigi Hadid i Zayn Malik spodziewają się dziecka

Jeszcze jakiś czas temu wydawać by się mogło, że związek Gigi Hadid i Zayna Malika przeszedł do historii. Media donosiły, że para definitywnie się rozstała. Szybko okazało się jednak, że te informacje są nieprawdziwe, a zakochani spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Modelka i muzyk niechętnie dzielą się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na próżno szukać intymnych fotografii z życia codziennego pary, ale tym razem Gigi postanowiła zrobić wyjątek.

Romantyczne zdjęcie przyszłych rodziców

Na Instagramie modelki pojawiło się zdjęcie całującej się pary z wymownym podpisem: "tatuś dziecka", co wywołało lawinę komentarzy zachwyconych fanów. Według mediów Gigi urodzi już we wrześniu. Para nie zdradziła jeszcze płci dziecka.

Ciąże Gigi Hadid potwierdziła jej mama, Yolanda Hadid. Zobacz video:

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości