Gwiazdy

Gienek Loska znany z „Mam Talent” i „X-factor” walczy o życie. Jaki jest stan zdrowia muzyka?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gienek Loska walczy o życie. Artysta doznał wylewu krwi do mózgu przebywając na Białorusi i od maja pozostaje w śpiączce. Transport muzyka znanego z programu „X Factor” do Polski jest na razie niemożliwy.

Gienek Loska: niebiański głos

Gienka Loskę poznaliśmy w 2010 r. w programie "Mam talent". Jednak to nie był jego czas na sukces. Rok później Gienek wygrał pierwszą edycję "X-Factor". Po finale wydał płytę "Hazardzista", która stała się hitem. Pomimo sławy nie porzucił występów na ulicy.

Więcej:

Gienek Loska: walczy o życie

W ostatnich dniach pojawiła się jednak smutna wiadomość. Gienek Loska walczy o życie. W maju podczas pobytu na Białorusi muzyk doznał rozległego wylewu krwi do mózgu i od tego czasu jest w śpiączce. Jego stan jest krytyczny. W studiu Dzień Dobry gościliśmy Agnieszkę Stawicką, partnerkę Gienka Loski oraz Rafała Basistę przyjaciela muzyka. Czy istnieje szansa, by przewieźć Gienka do Polski? Jak możemy mu pomóc?

Transport jest niemożliwy, ponieważ dla niego każdy wstrząs to jest bardzo poważna sprawa. Został już wypisany ze szpitala do domu, leży u mamy w Białooziersku. Na Białorusi nie ma jednak osoby kompetentnej, która mogłaby stwierdzić, w jakim on faktycznie jest stanie

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości