"Getaway" - trzeci singiel Viki Gabor już w sieci. "Nigdy nie jest za wcześnie czy za późno na realizację swoich marzeń"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dawid Ziemba/Universal Music Polska

Viki Gabor - zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, której singiel "Superhero" pokrył się podwójną platyną, prezentuje najnowszy utwór "Getaway". Do kawałka powstał też teledysk, który był kręcony w Los Angeles.

Nowy singiel Viki Gabor - "Getaway"

Utwór skrojony jest na miarę obecnych czasów - energetyczny, rytmiczny, chwytliwy z elementami letniego vibe’u. Jednym z jego autorów jest Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson „Lush Life” oraz singla Chainsmokers “Takeaway”.

Teledysk do singla powstał w lutym w słonecznym Los Angeles, w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z hitu „Telephone” Beyonce i Lady Gagi.

Klip jest niezwykle osobisty, zawiera materiały archiwalne z życia Viki, nigdy wcześniej nie publikowane w mediach. Wideo niesie za sobą bardzo prosty i uniwersalny przekaz: nigdy nie jest za wcześnie czy za późno na realizację swoich marzeń!

Teledysk do "Getaway" z mistrzowską obsadą

Za reżyserię obrazka odpowiada Dawid Krępski, reżyser współpracujący m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore, a choreografię układał Alek Paliński – tancerz i choreograf, który współpracował m.in. z Celine Dion, Jessie J czy Ditą von Teese.

Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu kiedy usłyszałam go po raz pierwszy, wiedziałam że będę chciała żeby każdy go znał! Praca na planie teledysku była niezwykła przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń!

- tak pracę przy klipie i sam singiel komentuje Viki.

Viki Gabor dołącza do Dua Lipy i The Weeknd

Nowy singiel młodej artystki jest promowany na szeroką skalę. To właśnie Viki Gabor, jako pierwsza artystka z Polski, dołączyła do grona światowych artystów z wyjątkowymi animowanymi okładkami w w serwisie streamingowym TIDAL. Dotychczas cieszyć się nimi mogli fani takich gwiazd jak The Weeknd, Beyoncè czy Dua Lipa.

mat. prasowe

Premiera teledysku do "Getaway" - gdzie obejrzeć?

Teledysk jest dostępny na oficjalnym kanale YouTube artystki. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz także:

Viki Gabor. Czy zwycięstwo namieszało jej w życiu?

Blanka Lipińska w mocnych słowach komentuje wizerunek Roksany Węgiel i Viki Gabor

Viki Gabor w duecie z Kayah. Piosenka "Ramię w ramię". Zobacz teledysk

Autor: Paweł Jaskulski