Były partner Shakiry pokazał zdjęcie z nową ukochaną. To właśnie z nią zdradził piosenkarkę

Autor:
Oskar
Netkowski
Shakira

Shakira od kilku tygodni przekrzykuje się w sieci z byłym partnerem i ojcem swoich dzieci w związku z rozstaniem. Przyłapany na zdradzie piłkarz nie zamierza brać winy na siebie. W przepychance z piosenkarką użył właśnie mocnego działa. Wrzucił do sieci zdjęcie z nową ukochaną.

Shakira i Gerard Pique - medialny kryzys

Piosenkarka i piłkarz rozgrzewali tytuły prasowe do czerwoności coraz to nowszymi nowinkami z ich życia prywatnego. Rozpad jednego z najbardziej znanych małżeństw w show-biznesie śledził cały świat. Niedawno Shakira zadedykowała byłemu partnerowi swój hiphopowy numer, w którym rozlicza się z ich wspólną przeszłością. - Jestem warta tyle, co dwie 22-latki, zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio - zaśpiewała.

Sportowiec za nic wziął sobie publiczne żale i chwilę po opublikowaniu teledysku zdecydowanie odpowiedział wokalistce.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
#BezCukru 15. Historia Mateusza Sobieckiego - żołnierza, który ma męża
wideo 2/16

Piłkarz nagrał film, na którym zadowolony jedzie na stadion Kings League autem wyśmianej przez była partnerkę marki. Nagranie wyświetlono w sieci już kilkanaście milionów razy.

Gerard Pique pokazał nową partnerkę

Problemy w związku Shakiry i Gerarda Pique nie są nowością. Mówiło się o nich od dawna. Para była w związku przez 12 lat, a jego koniec ogłosili w czerwcu 2022 roku. Piosenkarka niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o zdradach partnera. Teraz, kiedy już po wszystkim, nie ustawały pogłoski o nowej miłości piłkarza. Wiele mówiło się o tajemniczej kochance, dziewczynie byłego gracza FC Barcelona, Clarze Chia Marti.

Okazuje się, że to właśnie z nią Gerard postanowił budować dalszą przyszłość. Właśnie pochwalił się wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych. Były gracz FC Barcelona nie chce dłużej ukrywać uczucia w tajemnicy.

Dodajmy, że pierwsze wzmianki o tym, że 35-latek spotyka się z 23-letnią studentką Clarą Chia Marti, pojawiły się już w sierpniu ubiegłego roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Anadolu/Getty Images

Pozostałe wiadomości