Gwiazdy

Gałkowo Masters. Święto jeździectwa i mody

Gwiazdy

Od kilku lat ostatni weekend czerwca to wyjątkowe, sportowo-modowe wydarzenie. W Gałkowie odbywają się zawody jeździeckie Gałkowo Masters. W czasie zawodów odbywa się również konkurs na najpiękniejszy kapelusz. Kto w tym roku wygrał ten pojedynek? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Mateusz Hładki.

Wydarzenie sportowo-modowe

Obecne w Gałkowie gwiazdy były do konkursu doskonale przygotowane. Jedną z jurorek była Katarzyna Sokołowska. Jak się czuje w tej roli?

Ja jestem przygotowanym do swojej roli jurorem. Nie po raz pierwszy oceniam już konkurs kapeluszy na Gałkowo Masters. To jest ogromna przyjemność. To już się wpisało na stałe w ten krajobraz. Tam gdzie konie, tam moda i kapelusze.

-zdradziła Kasia w rozmowie z Mateuszem.

Na co jurorka zwracała uwagę? Bardziej podobają jej się proste i klasyczne kapelusze czy te ekscentryczne?

Liczy się inwencja i pomysłowość, ale liczy się też total look. To jest również ocena całej stylizacji.

Joanna Horodyńska na tę okoliczność wybrała toczek charakterystyczny dla lat 20. I 30. XX wieku.

Teraz skróciłam włosy i ta koncepcja lat 20. I 30. XX wieku jest mi bliższa właśnie poprzez fryzurę. A tak poza tym to trochę chciałam przełamać formę i założyć coś bardziej wieczorowego w ciągu dnia. Postawiłam na buduar. Efektowny szlafrok i toczek z piórem.

Lara Gessler postawiła na klasykę i do konkursu przystąpiła w słomkowym kapeluszu.

Zwyciężczynią konkursu została Dominika Świerczewska. Jej oryginalne, ekscentryczne nakrycie głowy skradło serca jurorów.

Zobacz też:

Karolina Ferenstein-Kraśko. Gałkowo to jej miejsce na ziemi. "Najważniejsza w życiu jest pasja, bo to ona daje szczęście"

Karolina Ferenstein-Kraśko: "Konie są w DNA mojej rodziny"

Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein-Kraśko: Czy istnieje recepta na to, jak znaleźć przyjaciela?

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości