Gwiazdy

Friz i Ekipa wypuścili nową piosenkę. Ponad 2,6 miliona wyświetleń w zaledwie 15 godzin od publikacji

Gwiazdy

TVN Uwaga!

Friz i Ekipa na początku roku ogłosili, że pracują nad swoją debiutancką płytą. Od tamtej pory umiejętnie podgrzewają zainteresowanie krążkiem wypuszczając do sieci kolejne teledyski, do których zdjęcia realizowali nie tylko w kraju, ale także na Zanzibarze i w Dubaju. Właśnie wrzucili na YouTube swój kolejny numer - "Chill". Jak zareagowali na niego fani?

"Chill" Ekipy zgarnia stawkę

Nikogo, kto choć raz zetknął się z fenomenem Ekipy nie dziwi zapewne, że klip niemal natychmiast stał się najpopularniejszym nagraniem na polskim YouTube. Pierwsze miejsce w karcie

"Na czasie" i ponad 2,6 miliona wyświetleń w zaledwie 15 godzin od publikacji wideo to niewątpliwy sukces krakowskich twórców. W "Chillu" możemy usłyszeć Karola "Friza" Wiśniewskiego, Mateusza "Trombę" Trąbkę i Kamila "Poczciwego Krzycha" Chwostka, ale w teledysku pojawiają się oczywiście wszyscy członkowie Ekipy.

Płyta Ekipy - co wiemy o niej do tej pory?

Informacje o projekcie po raz pierwszy pojawiły się w sieci na początku roku. Od tamtej pory fani Ekipy mogą na bieżąco podglądać przygotowania do premiery. Towarzyszyli twórcom w studiu nagraniowym, podczas realizacji zdjęć w Dubaju i na Zanzibarze, teraz z niecierpliwością czekają na kolejne teledyski. Do tej pory w sieci pojawiły się dwie piosenki: 3kipa (premiera 8 marca) i Zaebyście (premiera 8 kwietnia). Wygląda więc na to, że na kolejną premierę nie będziemy musieli długo czekać.

Fenomen Ekipy - kto tworzy najpopularniejszą grupę w Polsce?

Odkąd nieco ponad dwa lata temu Karol "Friz" Wiśniewski zdecydował wynająć dom i zamieszkać w nim ze swoimi przyjaciółmi, młodzi krakowscy twórcy biją rekordy popularności. Nagrywają zabawne filmy i challenge, a także pokazują swoje życie w luksusowej willi. Oprócz Karola w skład Ekipy wchodzą:

  • Weronika "Wersow" Sowa - dziewczyna Karola
  • Łukasz "Wujek Łuki" Wojtyca
  • Kasia "Fusialka" Brożek - dziewczyna Wujka Łukiego
  • Mateusz "Tromba" Trąbka
  • Maria "Marcysia" Ryskala - dziewczyna Tromby
  • Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski
  • Kamil "Poczciwy Krzychu" Chwostek
  • Jakub "Patec" Patecki
  • Piotr "Nowciax" Nowak
  • Marta "Murcix" Błoch

Dodatkowo w filmach Ekipy często pojawiają się jej współpracownicy: operatorzy, montażyści i asystenci. Wszyscy prowadzą aktywne życie w social mediach, gdzie śledzą ich miliony osób.

Zobacz wideo: Friz rozwija się muzycznie. "Może nie są zawodowymi wokalistami, ale mają odwagę, żeby próbować"

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości