Gwiazdy

Finałowy tydzień w "Hotelu Paradise". Jedna z par straci szansę na zwycięstwo

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Trudne decyzje
"Hotel Paradise 5". Trudne decyzje
wideo 2/4

Nastał najbardziej gorący czas w "Hotelu Paradise". Finał zbliża się wielkimi krokami, więc żadna z par nie może już czuć się bezpiecznie. Uczestnicy zmierzą się w zadaniu, które będzie miało poważne konsekwencje. Dwójka mieszkańców hotelu poczuje, jak smakuje porażka.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 57. odcinku?

W poprzednim odcinku, podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, z programem pożegnał się Grzegorz. W hotelu pozostało pięć par, które weszły do finałowego tygodnia. Są to Jay i Eliza, Oliwia i Kuba, Wiktoria i Sevag, Laura i Grzesiek oraz Kasper i Dominika. Ostatnie dni w raju upłyną im pod znakiem eliminacji. Codziennie jedna z par będzie musiała spakować się i odejść.

Panowie wezmą udział w podchwytliwej konkurencji. Będą rzucać balonami, w których zostały umieszczone informacje - w jednym będzie zagwarantowane bezpieczeństwo, w drugim zagrożenie, a w trzecim konieczność wyznaczenia jednej zagrożonej pary. Komu się poszczęści? Wynik zadania skomplikuje sytuację w programie.

"Hotel Paradise 5". Czas decyzji

Nerwowa atmosfera udzieli się wszystkim mieszkańcom "Hotelu Paradise". Tego wieczoru dwójka uczestników opuści mury rajskiej willi. Wieczorem Klaudia El Dursi przyjdzie ze złą informacją.

Dwie pary trafią do strefy zagrożenia. Pozostali bohaterowie show będą musieli wytypować, kto zostanie wyeliminowany. Dojdzie do poważnej wymiany zdań. Okaże się, że dawne spory i konflikty, nie zostały wyjaśnione. Kto odpadnie? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości