Gwiazdy

Czy poznamy w końcu tytułowy „Motyw”? Michał Czernecki o finałowym odcinku serialu: „Mnie się zjeżył włos”

Gwiazdy

„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, Czarna oraz Maks. Po tym, jak w jednej z gdańskich restauracji dochodzi do strzelaniny, sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Szulcowi. Wszystko wydaje się jasne, ale wcale takie nie jest... Kto kłamie, a kto miał motyw?

„Motyw” – finałowy odcinek

Po 9 tygodniach niepewności przyszedł czas poznać tożsamość strzelca z Meduzy. Rozwikłanie zagadki czeka na nas w finałowym odcinku serialu „Motyw”. Twórcy produkcji przygotowali dla swoich wielbicieli prawdziwie dramatyczne zakończenie.

Ja obejrzałem 10. odcinek i znając scenariusze i oba wątki – i ten retrospektywny, i ten nasz w miarę współczesny - ja sam byłem bardzo zaskoczony tym, jak zakończył się ten serial. Naprawdę

– wyznał Michał Czernecki.

Myślę, że nie ma lepszej rekomendacji, jak ta, że aktor grający główną rolę i ten, który powinien wszystkie te sznurki trzymać w ręku, sam był zaskoczony

– dodał serialowy komisarz Szulc.

Finał produkcji już dzisiaj (5 maja) o godz. 21.30 na antenie TVN.

„Motyw” – fabuła serialu

Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w gdańskiej restauracji padają strzały, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie spadają na ich pracownicę Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska), która próbowała uciec z kraju. Aresztowana „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje jednak, że za zdarzenie odpowiedzialna jest jej szefowa. Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi (Michał Czernecki), śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka zna się z przeszłości.

Gwiazdorska obsada serialu "Motyw"

W serialu główne role grają Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki i Agnieszka Grochowska. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się także Andrzej Konopka, Olga Bołądź, Magda Walach, Adam Ferency, Magdalena Turczeniewicz, Maria Mamona i Mateusz Rusin. W głównych bohaterów z ich czasów młodości (pojawiających się w retrospekcjach) wcielili się: Bartłomiej Kotschedoff, Agata Turkot oraz Grażyna Sobocińska. Serial reżyseruje jeden z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia - Paweł Maślona.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości