Gwiazdy

Finał "Hotelu Paradise". Znamy zwycięzców 5. edycji

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Finaliści "Hotelu Paradise 5"

Za nami wielki finał 5. edycji "Hotelu Paradise". Dwie pary - Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz - walczyli o zwycięstwo. Byli uczestnicy programu zadecydowali większością głosów, kto bardziej zasługuje na wygraną. Co wydarzyło się na ścieżce lojalności? Czy ktoś rozbił złotą kulę?

Finał 5. edycji "Hotelu Paradise"

Na ten wyjątkowy wieczór czekaliśmy od dawna. W finale 5. edycji "Hotelu Paradise" spotkały się dwie pary, które pokonały konkurencję i przetrwały do samego końca. Podczas ceremonii jako pierwsi do Klaudii El Dursi dołączyli Wiktoria i Sevag. Tych dwoje nie połączyła miłość, ale za to prawdziwa przyjaźń. Zawsze mogli na sobie polegać, nie zawiedli swojego zaufania, a szczerość była priorytetem w ich relacji.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jako drudzy pojawili się Laura i Grzegorz. Ta para miała swoje wzloty i upadki. Romantyczne uczucie kwitło między nimi do czasu jednej z imprez w basenie, kiedy to Laura pocałowała się z dwoma innymi chłopakami. Mimo to udało im się przezwyciężyć kryzysową sytuację i dalej chcieli być w parze. Wspierali się w trudnych momentach i wspólnie cieszyli się w chwilach radości. Dzięki temu dotrwali razem do końca programu.

Wreszcie nadszedł czas na wybór zwycięzców.

  • Na Laurę i Grzegorza zagłosowali: Kuba, Anita, Oliwia, Marika (4 głosy)
  • Na Wiktorię i Sevaga zagłosowali: Karolina, Michał, Kamil, Kasper, Klaudia, Eliza, Jay, Konrad, Dominika, Grzegorz J. oraz Ola (11 głosów)

Zwycięzcami 5. edycji "Hotelu Paradise" zostali Wiktoria i Sevag.

Sevag i Wiktoria "Hotel Paradise 5" Źródło: Player.pl

"Hotel Paradise 5". Wiktoria i Sevag na ścieżce lojalności

Następnie za zwycięzców czekała najtrudniejsza decyzja w programie. Otrzymali złote kule i stanęli na ścieżce lojalności. Każdy krok finalistów to wybór między uczuciami a wielkimi pieniędzmi.

Byli mieszkańcy hotelu zachęcali zwycięską parę do rzucenia kulami i zgarnięcia nagrody. Ale zarówno Wiktoria, jak i Sevag, wyglądali na bardzo spokojnych i opanowanych. Kiedy stanęli na polu z kwotą 100 tys. zł, emocje sięgnęły zenitu, a czas bardzo się dłużył. Ostatecznie Wiktoria i Sevag wybrali przyjaźń i żadne z nich nie upuściło kuli.

Wiktoria odetchnęła z ulgą. - Wiedziałam, że mi tego nie zrobisz - powiedziała.

Finał "Hotelu Paradise 5" Źródło: Player.pl

Na koniec wygrani podsumowali swój udział w "Hotelu Paradise". - No super było to doświadczenie. Zmieniłam się troszeczkę, może na lepsze, tak mi się wydaje. Teraz tylko mierzę wysoko już. Sky is the limit - przyznała Wiki.

- Jest nam smutno, że to się wszystko kończy. Jestem zwycięzcą 5. edycji "Hotelu Paradise" i naprawdę jestem tak szczęśliwy. Ja myślałem, że nawet tydzień nie przetrwam, a byłem tak długo w hotelu i jednak to wygrałem. To jest niesamowite, naprawdę - podsumował Sevag.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości