Gwiazdy

Kultowy film "Pan i Pani Smith" wraca w formie serialu. Kto zagra główne role?

Gwiazdy

Film "Pan i Pani Smith" widział chyba każdy. Produkcja z Bradem Pittem i Angeliną Jolie w rolach głównych zrobiła na świecie ogromną furorę, a zyski wyniosły 500 milionów dolarów. Po latach doczekaliśmy się rebootu. Kto zastąpi słynną parę?

"Pan i Pani Smith" - o czym jest film

"Pan i Pani Smith" to historia małżeństwa z kilkuletnim stażem, które na pozór niczym nie różni się od innych par. Okazuje się jednak, że oboje są płatnymi zbójcami, którzy pracują dla dwóch konkurencyjnych agencji. Pewnego dnia dostają zlecenie na siebie nawzajem.

Film nakręcony w 2005 roku inspirowany był serialem o tym samy tytule, który swoją premierę miał w 1996 roku. Wtedy to główne role odegrali Scott Bakula oraz Maria Bello.

Jak zdradziła Sandra Hajduk, wersja filmowa cieszyła się kilka lat temu ogromną popularnością. Film zarobił 500 milionów dolarów. Udział w produkcji był także przełomowym momentem w życiu Angeliny Jolie i Brada Pitta. To właśnie na planie tej produkcji para zakochała się w sobie.

- Angelina po zrealizowaniu tego filmu została żoną Brada Pitta – dodała Sandra Hajduk.

Nowy serial "Pan i Pani Smith"

Film"Pan i Pani Smith" powróci ponownie w formie serialu.

- Doczekaliśmy się tzw. rebootu. To nie jest kontynuacja, ale podjęcie tej samej tematyki na nowo, z nową obsadą - powiedziała Sandra Hajduk.

Nowiną o powstawaniu serialu podzielił się ze swoimi fanami odtwórca głównej roli Donald Glover. Jeśli to nazwisko jeszcze wam nic nie mówi, zdradzamy, że zastępca Brada Pitta, jest także wokalistą, który występuje pod pseudonimem Childish Gambino. Ponadto aktora mogliśmy zobaczyć w serialach: "Atlanta", "Community" oraz w filmach "Marsjanin", "Spider-Man: Homecoming" i "Guava Island".

Główną rolę damską otrzymała Phoebe Waller-Bridge, aktorka teatralna, filmowa i serialowa, która spełnia się także jako producentka. Utalentowana gwiazda za główną rolę we "Fleabag" otrzymała w 2020 roku Złotego Globa.

- Ona jest uważana za królową amerykańskich seriali – powiedziała Sandra Hajduk.

Premiera serialu "Pan i Pani Smith" zaplanowana jest na 2022 rok.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Demi Lovato kilkakrotnie otarła się o śmierć. "Miałam trzy udary i zawał"

Ochotnicy będą zakażani koronawirusem w ramach badań nad szczepionką

"Królowe Życia". Dagmara planuje remont w domu Jacka i nie przebiera w słowach

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości