Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się synem. "Osiągnąłeś to nauką i niesamowitą pracą 7 dni w tygodniu"

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk

Joanna Przetakiewicz, kreatorka mody i mama trzech synów, ma powody do świętowania. Jej starsze dziecko, 30-letni Filip właśnie odniósł niebywały sukces. Radosną wiadomością projektantka postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych.

Joanna Przetakiewicz o sukcesie syna

Joanna Przetakiewicz wyszła za mąż, gdy miała 20 lat. Rzadko opowiada o swoim byłym mężu, z którym rozwiodła się po 14 latach małżeństwa i z którym ma trzech synów. Kiedyś kreatorka mody wyjawiła, że była ofiarą „pewnego smutku i niezadowolenia partnera” i to był powód rozstania. Postanowiła wówczas, że zapewni swoim synom szczęśliwy dom, w którym nie będzie kłótni, wiecznej presji i napięcia.

Choć wielu jej znajomych łapało się wówczas za głowę, mówiąc, że nie był to rozsądny krok, bo „kto ją weźmie z trójką dzieci”, postawiła na siebie. I była to dobra decyzja, bowiem później przeżyła pięknych 10 lat u boku Jana Kulczyka, a teraz jest żoną Rinke Rooyensa.

Joanna Przetakiewicz - kim są synowie?

Joanna Przetakiewicz od zawsze powtarza, że dzieci są dla niej najważniejsze. Choć wspólnie przeżyli wiele trudnych momentów, synowie wyrośli na pewnych siebie i przedsiębiorczych mężczyzn, którzy podobni są do mamy w kwestii wytrwałości i walki o rozwój osobisty.

Aleksander Przetakiewicz to najstarszy syn Joanny. Ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie w Rzymie. Doświadczenie zdobywał w Nowym Jorku, a po powrocie do Polski był dyrektorem marketingu Legii Warszawa. Zaproponował mamie, że stworzy biznesplan dla jej marki La Mania i od 2020 r. współpracują, rozwijając rodzinny interes.

Najmłodszy Jakub, ukończył studia w Londynie. Filip z kolei, do którego sukcesu odniosła się właścicielka marki modowej, mieszka na stałe w Nowym Jorku. Studiował tam genetykę, biotechnologię i matematykę. W 2020 r. zaczął rozwijać start-up, który zajmuje się produkcją urządzeń, które pozwalają czytać z oka człowieka wszystkie informacje na jego temat. I to właśnie to odkrycie spowodowało, że amerykański "Forbes" uznał go za wschodzącą gwiazdę.

Mój syn Filip (30 lat) został właśnie uznany przez amerykański Forbes jako założyciel start-upa nazywanego UNICORN, czyli jednorożca w biznesie. Jego firma MATI - za wschodzącą gwiazdę rynku. Jestem taka szczęśliwa, kochanie! Osiągnąłeś to nauką i niesamowitą pracą 7 dni w tygodniu, 16 godzin na dobę. Od 15 roku życia. Ogromną ambicją i wiarą w siebie. Wizją, którą miałeś od lat. On też byłby z Ciebie bardzo dumny. Wiesz, kto. BRAWOOOOO

- napisała Joanna Przetakiewicz pod zdjęciem syna na Instagramie. Fani projektantki przyłączyli się do gratulacji. Nie zabrakło miłych słów także od znajomych ze świata show biznesu. "Brawo, Joasiu i Filipie! To jest prawdziwa duma i satysfakcja" - stwierdziła prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska. "Rewelacja!!! Brawo!!!!" - dodała trenerka Ewa Chodakowska.

Zobacz także:

Obejrzyj wideo:

Joanna Przetakiewicz w cyklu "Moda na spacer"
Joanna Przetakiewicz w cyklu "Moda na spacer"Źródło: Dzień Dobry TVN
Projektantka marki La Mania pokazała szafę i opowiedziała o swoim stylu.

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości