Gwiazdy

37. urodziny Filipa Chajzera. Małgorzata Ohme: "Bracie mój, życzę Ci pięknych dni"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVNCo słychać w świecie gwiazd?

W sobotę 27 listopada Filip Chajzer obchodzi swoje urodziny. Znany dziennikarz i prowadzący Dzień Dobry TVN cieszy się sympatią widzów, ma wielu fanów, więc z pewnością otrzyma masę życzeń. Ekipa naszego programu postanowiła już dzień wcześniej, jako pierwsza, uczcić tę wyjątkową okazję.

Urodziny Filipa Chajzera

Filip Chajzer urodził się 27 listopada 1984 roku. Lada moment będzie więc świętować 37. urodziny. Prowadzący Dzień Dobry TVN związany jest z programem od 2011 roku. Zaczynał jako reporter, a jego materiały i sondy uliczne cieszyły się dużą popularnością. Ma wielkie poczucie humoru i bardzo dobre serce - chętnie angażuje się w działalność charytatywną, wspiera dzieci i seniorów, pomaga potrzebującym, a swoje profile w mediach społecznościowych wykorzystuje w celu promowania dobroczynnych akcji.

W 2019 roku Filip dołączył na stałe do grona prowadzących Dzień dobry TVN. W duecie partneruje mu Małgorzata Ohme. Gospodarze porannego programu zawsze mogą na siebie liczyć. Urodziny kolegi z pracy to dla Gosi ważne wydarzenie. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl przekazała solenizantowi najlepsze życzenia.

- Filip, bracie mój, życzę Ci pięknych dni, wyzwań i marzeń spełnionych. Cieszę się, że spotkaliśmy się w tym życiu i zawsze będę Cię wspierać na Twojej drodze. Urodzinowych najlepszości! - powiedziała Małgosia Ohme.

Prowadzący Dzień Dobry TVN składają życzenia Filipowi Chajzerowi

W piątkowym odcinku Dzień Dobry TVN (26 listopada) Mateusz Hładki oraz prowadzący nie zapomnieli wspomnieć w show-biznesowym cyklu u nadchodzących urodzinach Filipa.

- Filip, niegasnącego poczucia humoru. On to ma w sobie po prostu, to jego cecha rozpoznawcza - powiedziała Anna Kalczyńska-Maciejowska.

- Jutro 37 lat kończy Filip Chajzer! Instagram pewnie mu się zawiesi od wszystkich życzeń - dodał Mateusz Hładki.

- Filipku, nasz drogi, młody przyjacielu. Masz nasze wsparcie, poparcie i serdecznie życzenia - podkreślił Andrzej Sołtysik.

My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego dla Filipa Chajzera!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości