Gwiazdy

Filip Chajzer o niespodziewanej wiadomości od internauty: "Jestem w delikatnym, acz pozytywnym szoku"

Gwiazdy

Jakub Kamiński/East News

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, z jak ogromnym hejtem muszą walczyć osoby publiczne. Filip Chajzer codziennie dostaje tysiące wiadomości, lecz ta jedna, którą postanowił opublikować, ujrzała światło dzienne w jego mediach społecznościowych. Dlaczego go zaskoczyła?

Wiadomość do Filipa Chajzera

Czasem zdarza się tak, że zanim coś dobrze przemyślimy, zdążymy to napisać. W internecie nic nie ginie, a każde słowa, nawet anonimowe, mogą zaboleć. W sieci dziennie pojawiają się miliony komentarzy hejtujących dosłownie wszystkich - osoby publiczne, lekarzy, fryzjerów, ekspedientów. Taką wiadomość może dostać każdy z nas, choćby za chwilę. Pewnie z tego powodu w obecnych czasach tak bardzo zadziwiają przeprosiny. To je właśnie otrzymał Filip Chajzer od jednego ze swoich obserwatorów.

Panie Filipie! Chciałem Pana serdecznie przeprosić! Była taka jedna sytuacja, iż zapewne obraziłem Pana na fejsie. I jest mi za to po prostu wstyd

- napisał internauta.

Opublikowanie przez dziennikarza krótkiej rozmowy miało na celu jedno - pokazanie, że nigdy nie jest za późno na skruchę i przeprosiny.

Pierwszy raz w życiu dostałem taką wiadomość... Jestem w delikatnym, acz pozytywnym szoku✨ puenta jest prosta - bądźmy dla siebie ludźmi, bądźmy dla siebie dobrzy ❤️ co było to było, nigdy nie jest za późno, żeby to wyprostować ?

- przyznał Filip.

"Bądźmy dla siebie dobrzy"

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Nie było miejsca na krytykę osoby, która napisała do Filipa, wręcz przeciwnie - wszyscy podkreślali, że właśnie takie wiadomości dają nadzieję.

Brawo dla tego Pana??? mało ludzi potrafi przyznać się do błędu i jeszcze przeprosić. Super! Życzę Panu wszystkiego dobrego.

To bardzo pozytywna wiadomość i dowód na to, że człowiek w głębi serca po prostu jest dobry...

Dzieci tego Pana będą z niego dumne jak to przeczytają ?

- czytamy.

Zdjęcie ze "screenem" skomentowali także znajomi Filipa, którzy na co dzień zmagają się z nieprzyjemnościami widzianymi w skrzynce odbiorczej.

Ja też takie dostaje ? aż serce rośnie ❤️❤️❤️❤️

- napisała Magda Steczkowska.

Super wiadomość! Brawo dla tego pana, który po refleksji przyznał się do błędu i potrafił powiedzieć przepraszam ????✌???

- dodała Magda Wójcik, zwyciężczyni programu "Big Brother".

Zobaczcie, jak do hejtu podchodzą inne gwiazdy.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości