Jak wyglądał Filip Chajzer na studniówce? Zobaczcie jego zdjęcie sprzed 17 lat

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz UrbanekDDTVNEast News NZ Malgorzata Ohme, Filip Chajzer.jpg

Filip Chajzer pokazał zdjęcie ze swojej studniówki. Jak nasz prowadzący wyglądał 17 lat temu? Zobaczcie koniecznie! Co więcej, to dopiero przedsmak tego, czego możecie spodziewać się już w najbliższą sobotę w programie Dzień Dobry TVN! Zapraszamy od 7.30.

Filip Chajzer - stare zdjęcia prezentera

Filip Chajzer podzielił się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciem sprzed 17 lat. Fotografia została wykonana przed rozpoczęciem poloneza na balu maturalnym. Młody Filip postawił na szarą koszulę i luźny, poliestrowy garnitur, którego dopełnieniem był srebrzysty krawat, szpiczaste lakierki i fryzura na Elvisa Presleya. Nasz prowadzący pochwalił się również, że w liceum był ważną osobą w samorządzie szkolnym.

Wydawczyni z @dziendobrytvn poprosiła mnie i @gosiaohme o znalezienie zdjęć ze studniówki bo taki będziemy mieli temat w studiu ? i tak oto złapałem się za głowę... To już 17 lat ??? Ściskam mocno moją przepiękną partnerkę z pierwszej pary ?Co robiłem na froncie Poloneza??Byłem szychą z samorządu ? wybory wygrałem obiecując keczap do kanapek ???

W komentarzach pod postem czytamy:

Zygmunt Chajzer X lat temu?

Ale fryzzz ?

Nic a nic się nie zmieniłeś ? Piękny i młody

Studniówka z tamtych lat

Wielkimi krokami zbliża się sezon studniówek. Czasami patrząc na nasze zdjęcie sprzed lat jesteśmy zaskoczeni, tym jak wyglądaliśmy w tamtym okresie. Studniówkowe trendy zmieniają się z roku na rok. Fryzury, suknie, garnitury i stylizacje, które jeszcze niedawno były hitem, w obecnych czasach nierzadko wzbudzają uśmiech na twarzy. Czy Wy też tak macie patrząc na swoje zdjęcia sprzed lat?

W najbliższą sobotę 11 stycznia 2019 roku w programie Dzień Dobry TVN poruszymy temat "Studniówki z tamtych lat...". Jak wyglądaliście na swoich studniówkach? Na jakie kreacje wtedy postawiliście? Jesteśmy ciekawi! Koniecznie pochwalcie się swoimi zdjęciami. Zajrzyjcie na naszego Facebooka i pod postem dotyczącym tematu publikujcie swoje zdjęcia. Chętnie pokażemy je na antenie!

ZAJRZYJ tutaj >>> Facebook Dzień Dobry TVN

>>> ZOBACZ także:

Autor: Magdalena Szmidt