Gwiazdy

Cezary Pazura w "Tajemnicy zawodowej". Fani aktora w mocnych słowach zdradzili, co myślą o jego postaci

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Cezary Pazura to aktor-kameleon. Nie raz i nie dwa razy na ekranie udawało mu się nas rozśmieszyć, rozczulić, zasmucić, a może i nawet zdenerwować. Ostatnio do repertuaru swoich postaci dodał tajemniczego Andrzeja Żurawskiego z "Tajemnicy zawodowej". Serial to nowość w ramówce TVN - wystartował w lutym 2021 roku. Niedawno premierę na antenie TVN miał 8. odcinek serialu, a w mediach społecznościowych fani aktora zdradzili, co myślą o jego roli w tym projekcie.

Cezary Pazura w "Tajemnicy zawodowej"

Na swoim Instagramie aktor podzielił się niedawno zdjęciem z serialu. Scenografia znanego widzom mieszkania oraz kostiumy sprawiają, że naprawdę trudno określić, kto tak naprawdę obecny jest na zdjęciu: Żurawski, a może Pazura? O ile w tym przypadku możemy pozwolić sobie na dywagacje, o tyle nie ma najmniejszej wątpliwości co do tożsamości autora opisu fotografii :). Czarek Pazura podziękował w nim fanom za ciepłe przyjęcie serialu, który na antenie ukazał się na początku tego roku:

- Bardzo Wam dziękuje za wszystkie ciepłe wiadomości dotyczące serialu TVN "Tajemnica zawodowa" - napisał i przypomniał o premierze kolejnego odcinka. Fani nie kazali "Wujkowi Czarkowi" zbyt długo czekać na odpowiedź. W komentarzach odwoływali się zarówno do jego warsztatu aktorskiego, jak i do swoich odczuć odnośnie najnowszego serialowego projektu Pazury:

  • Zawsze jestem pełny podziwu jak odnajduje się pan w każdej roli. Nie ważne czy jest to film czy serial, zawsze pełen profesjonalizm, dlatego jest pan jednym z najlepszych aktorów a ja cieszę się, że mogłem wychować się na pańskich filmach. Pozdrawiam.
  • Świetny serial, obłędna obsada, perełki polskiego kina.
  • Serial sztos. Rola Andrzeja naprawdę świetna. Kawał drania z niego.
  • Bardzo mnie wciągnął serial, ale grana przez Pana postać to delikatnie mówiąc niezła kanalia...
  • Panie Czarku, konkretnie zagrana rola, oglądałem ze względu na Pana, umie Pan przenieść uczucia bohatera na ekran, ta mimika, gesty pełna profeska, choć inni koledzy też bardzo dobrze wypadli.
  • Ta rola to dowód, że jest pan świetnym aktorem, żeby grać taką (za przeproszeniem) świnię.

- czytamy w sieci.

A Wy, mieliście już okazję zobaczyć "Wujka Czarka" w roli - jak to określili fani aktora - "drania i kanalii"? To zadziwiające, jak bardzo różnią się osobowości Pazury i Żurawskiego - a twarz przecież wciąż ta sama!

Serial "Tajemnica zawodowa"

"Tajemnica zawodowa" to serial, który przeplata wątki medyczne z prawniczymi. Emocje napędzają intrygi, tajemnice i małżeńska gra między Arturem Żurawskim (Cezary Pazura) a jego żoną (Magdalena Różczka). Julia po studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony. Poświęciła się mężowi - chirurgowi ginekologowi - i rodzinie, odkładając na bok ambicje i własne marzenia. Życie w cieniu męża kończy się, gdy kobieta odkrywa tajemnicę, która niszczy jej dotychczasowy spokój.

Starając się połączyć ze sobą role matki, prawniczki i żony, Julia staje w obronie męża. Robiąc wszystko, by oczyścić go z zarzutów kryminalnych, odkrywa w sobie dawno uśpioną siłę i pasję do zawodu. Czy jednak faktycznie jest niezależnym graczem, czy może tylko pionkiem? I jak to, czego dowie się o własnym mężu wpłynie na ich wzajemną relację?

Serial możesz oglądać na Player.pl lub w każdą środę o godz. 21:30 na kanale TVN.

Zobacz wideo: Aktorzy "Tajemnicy zawodowej" o pracy w czasie pandemii: To trochę jak z dziećmi, które spotkały się z kolegami po długiej przerwie i padały sobie w objęcia

Zobacz też:

Osi Ugonoh zamieszkała z młodszą siostrą: "Poznajemy się na nowo. Bardzo się różnimy"

Hanna Lis tęskni za podróżami: "Jestem nomadem". Dziennikarka zdradziła, jakie miasto kocha najbardziej

Betonoza – atrybut polskich miast. "Miłość do betonu w Polsce, to jest coś, co wynika chyba z naszych kompleksów"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości