Gwiazdy

"FAME czy SHAME" - poznaj uczestników nowego reality show. "Każdy z nas ma zupełnie inną grupę odbiorców"

Gwiazdy

"FAME czy SHAME" to nowy program player.pl, którego bohaterami są najbardziej popularni młodzi twórcy. Uczestnicy reality show przebywają w willi w podwarszawskim Konstancinie. Z kamerą odwiedził ich nasz reporter Piotr Wojtasik.

"FAME czy SHAME" - nowy program na Player.pl

Dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube – spędzi razem 8 tygodni w podwarszawskiej willi. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami. Ich wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME – otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME – pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście – znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi odjechanego domu.

Mamy tyle challengy, że to musi być różnorodne. Czasami są takie błahe, ale chcemy też poruszać jakieś wartości

– wyjaśniła Saszan, współprowadząca program "Fame czy Shame".

To nie jest tylko bieganie za czymś, ale też staramy się, żeby to coś dawało szczególnie tym młodym widzom

– dodała.

Uczestnicy reality show chcą dostarczyć widzom nie tylko rozrywki. Zależy im również na tym, żeby poruszać ważne kwestie takie jak depresja czy anoreksja.

Najważniejsze jest, aby o tym rozmawiać i mieć kogoś, żeby w ogóle nie wstydzić się tego. To nie może być tematem tabu

– podkreśliła Weronika "Wero" Piątek, uczestniczka programu.

Nowe odcinki programu można oglądać w serwisie VOD Player.pl

Dom pełen wrażeń

Udział w programie to ogromna przygoda. Każdego dnia na uczestników "FAME czy SHAME" czeka masa niespodzianek i wyjątkowych wrażeń.

Wydaje mi się, że głupotą byłoby nie skorzystać z takiej okazji. Ja wychodzę z założenia, że na starość powinniśmy wspominać jakieś różne przygody. Życie jest krótkie, nie wiadomo, kiedy się skończy, chcę czerpać z niego garściami

– przyznał Michał Gała.

Każdy z nas ma inny kontent. Spełniamy się w różnych rzeczach. Każdy z nas jest twórcą, jest bardzo kreatywny i bardzo fajnie się dopełniamy w tym domu, ponieważ uzupełniamy jakieś swoje pomysły

– wyjaśniła Marta Rentel.

"FAME czy SHAME" - kto wystąpi?

Do programu zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Wśród uczestników znajdują się Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała, Marta Rentel, Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak, Kinga Kostrzewa, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak i Weronika "Wero" Piątek.

Na tym nie koniec niespodzianek! W przeciwieństwie do innych formatów tego typu, gwiazdy "Fame czy Shame” nie zostaną odcięci od świata zewnętrznego. Wręcz przeciwnie - będą punktowani również za podtrzymywanie relacji ze swoimi followersami.

Twórca, który pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szansę, bo na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów!

Willę, w której zamieszkają uczestnicy zobaczysz na stronie TVN.

Zobacz też:

Bracia Collins w nowym, ekstremalnym show. "Bardzo mocny program. Są momenty, w których łezka się zakręci"

Gwiazda "Gogglebox" została mamą. Fani: "Wyglądasz świetnie, jakbyś wcale nie rodziła"

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła drugie dziecko. Są już pierwsze zdjęcia maleństwa

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości