Gwiazdy

"FACECI" Bryndal/Boratyn w piosence "Miłość, miłość, miłość". Melodyjny utwór o pięknym uczuciu

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Faceci w piosence „Miłość, miłość, miłość”
Faceci w piosence „Miłość, miłość, miłość”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19
Dzień Dobry TVNFaceci w piosence „Miłość, miłość, miłość”

Projekt muzyczny o nazwie "Faceci" zrodził się z pasji do pisania i tworzenia muzyki. Jego autorami są dziennikarz Rafał Bryndal i muzyk Darek Boratyn. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali kolejny singiel o romantycznym tytule "Miłość, miłość, miłość". Jak wam się podoba?

"FACECI" Bryndal/Boratyn

Rafał Bryndal i Darek Boratyn połączyli swoje siły i stworzyli muzyczny projekt o nazwie "Faceci". Pomysł zrodził się z pasji do pisania i tworzenia muzyki. Ich efektem są piosenki wykonywane na żywo przed publicznością. W projekt zaangażowani są również inni utalentowani panowie, m.in. Bartek Malik, Marek Bruno Chrzanowski, Krzysztof Zawadka, Tomek Harry Waldowski i Michał Marecki.

Na scenie Dzień Dobry TVN "Faceci" wykonali utwór "Miłość, miłość, miłość". Autorem tekstu jest Rafał Bryndal, a muzykę stworzył Darek Boratyn. O czym jest ta melodyjna piosenka? Niesie ona za sobą silne przesłanie. Mówi o tym, że człowiek doświadcza prawdziwego szczęścia tylko wtedy, gdy kogoś kocha.

Piosenka o pięknym uczuciu

Singiel pokazuje również, że miłość jest wyjątkowym uczuciem, jakiego możemy doznać. Nie istotne jest, kto lub co jest obiektem tych westchnień, ani jaki jest ich powód. Prawdziwą istotą jest czucie mające moc podnoszenia na duchu i sprawiające, że człowiek jest gotowy na nieszablonowe decyzje i poświęcenie.

Warto wspomnieć, że to nie jedyny utwór grupy, który cieszy się dużą popularnością w Polsce. Do tej pory "FACECI" wydali m.in. singiel "Nic się nie przytrafi".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: East News/Paweł Wodzyński

Pozostałe wiadomości