Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Do raju dołącza Ewelina. Kim jest nowa uczestniczka?

Gwiazdy

Źródło:
tvn.pl/player.pl
"Hotel Paradise 6". Co wydarzy się w 6. odcinku?
"Hotel Paradise 6". Co wydarzy się w 6. odcinku?TVN7/x-news
wideo 2/3

"Hotel Paradise 6" otworzył swoje podwoje dla nowej mieszkanki. W luksusowej willi zagości tajemnicza Ewelina. Kim jest nowa uczestniczka programu? Czym na co dzień się zajmuje?

"Hotel Paradise 6". Ewelina - nowa uczestniczka

Do uczestników "Hotelu Paradise" dołącza 24-letnia Ewelina, która od 4 lat prowadzi własną firmę. - Dużą budowlankę, inaczej mówiąc - posiadam koparki i samochody ciężarowe na budowę. Mój tata zajmuje się pracownikami. Po męsku. Natomiast ja całą dokumentacją, firmą od podstaw do zaopatrzenia. Wszystkim, wszystkim zajmuję się w biurze - wyjaśniła nowa bohaterka programu.

Jak dodała, najbardziej ceni w sobie cechy przywódcze. - Łatwiej sobie w życiu radzić, kiedy takie cechy się posiada - podkreśliła. Dlatego Ewelina potrzebuje partnera, który poradzi sobie z jej silnym charakterem. - Musi być bardziej stanowczy niż ja. Facet musi mnie trzymać, a nie na zasadzie, że to ja trzymam jego - przyznała.

Ewelina - nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 6"
"Hotel Paradise 6". Ewelina - nowa uczestniczka Ewelina - nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 6" Źródło: TVN7

Zdaniem 24-latki trudno jest znaleźć prawdziwą miłość. W rozmowie z uczestniczkami zaznaczyła, że jest singielką z wyboru. - Nie chciało mi się nikogo szukać. Spotykam facetów, którzy są dziecinni i mam wrażenie, że jestem matką dla nich. Nie chciałam matkować, więc przestałam się spotykać z facetami - tłumaczyła.

Ewelina ma nadzieję, że być może odnajdzie bratnią duszę w programie. Na pierwszą randkę udała się z Grześkiem, Piotrem i Adamem. Co z tego wyniknie?

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Natomiast więcej materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl/player.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości