Gwiazdy

Ewa Mrozowska z Gogglebox o trudach macierzyństwa: "Od dawna ciężko śpimy"

Gwiazdy

TTV

Ewa Mrozowska, gwiazda show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" niedawno urodziła synka. Na Instagramie zamieściła obszerny wpis, w którym opisała problemy z jakimi spotyka się na co dzień. Rola mamy nie zawsze bywa dla niej łatwa, dlaczego?

Ewa Mrozowska – macierzyństwo

Gwiazda Gogglebox została mamą w połowie grudnia ubiegłego roku. Od tego czasu regularnie na swoim Instagramie relacjonuje dorastanie małego Leona. Jak się okazuje, jej życie nie zawsze bywa kolorowe. Ewa Mrozowska publikując zdjęcie z synkiem, gdzie na jej twarzy widać smutek, opisała trudy macierzyństwa.

Podoba mi się to zdjęcie! Jest takie prawdziwe, widać emocje! Nie zawsze jest pięknie, kolorowo! Przyzwyczajeni jesteśmy do pięknych obrazów! Kochamy się najbardziej na świecie, ale są chwile ciężkie! Nie nie, Ja się nie skarżę! Ale od dawna ciężko śpimy! Każde dziecko jest inne, każde ma inną wrażliwość, różnie przechodzi skoki czy ząbkowanie!

- czytamy

Uczestniczka reality show zwróciła również uwagę na problem, który niestety dotyka wielu kobiet. Mamy często są oceniane przez społeczeństwo bezpodstawnie.

- Odkąd jestem mamą nie krytykuję żadnej mamy, patrzę ze zrozumieniem! Nie wiadomo jaka historia kryje się za każdą z Nas, bądźmy dla siebie dobre – apeluje.

Post przyjął się z dużym zainteresowaniem wśród fanów Ewy. Użytkowniczki w komentarzach podzieliły się swoimi doświadczeniami z bycia mamą.

  • U nas też kryzys i czytając takie wiadomości nie czuję się sama
  • Najsmutniejsze jest to, że kobiety się bardzo wzajemnie krytykują, zamiast być dla siebie oparciem. Łączę się w bólu….my kiepsko śpimy od urodzenia
  • Super, że Pani to napisała. Potrzebuję takich słów
  • Święte słowa ? ja jestem w ciąży i ciężko ją znoszę, i słyszę co chwila, że przecież chciałaś to dziecko, że każda kobieta to przechodzi, no ale jak to Ty nie możesz tego jeść? Zagłodzisz to dziecko albo będzie niejadkiem. A wystarczy odrobina zrozumienia, że każda kobieta i każda ciąża jest inna. Jedna kobieta lepiej ją znosi, a druga gorzej

Gogglebox. Przed telewizorem – na czym polega program?

Gogglebox. Przed telewizorem to polski program emitowany od 2014 roku na antenie TTV. W programie rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Jedną z uczestniczek jest Ewa Mrozowska, która występuje w programie w parze z Sylwią Bombą. Program „Gogglebox. Przed telewizorem” oglądaj online na na VOD player.pl

Sylwia Bomba o programie „Gogglebox. Przed telewizorem”: Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Anna Lewandowska opublikowała urocze zdjęcie z córką. Fanka: "Dzieci tak szybko rosną, szybciej niż rodzice są na to gotowi"

Maffashion i jej figura 5 miesięcy po porodzie. Fanka: "Nie powiedziałabym, że byłaś w ciąży"

Jakob Kosel pochwalił się zdjęciem z pierwszego spaceru córki. Udało się dopiero za drugim razem

Autor: Natalia Łomnicka

Pozostałe wiadomości